...
















        ugrás a főlapra
... ugrás a főlapra


by
















        english language

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNOS LOVARDA - HÍRARCHÍVUM

- 2008 -


DÍJUGRATÁS -  2008. november 22-23. 

11.22.

C/0 nyitott
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft LK
Juhász Nikoletta Lion King 3 Vértesszőlősi LK
Lang István Airlite Canton Lovas Klub

F/1 5 éves lovak
Cser Attila Korona Canton Lovas Klub
Lang István Airlite Canton Lovas Klub

F/1 gyermek
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft LK

F/1 nyitott
Virág Fanni Sára Frida Equest-Sport LC
Fa Lili Ginger Kunos Lovarda Kft
Bali Bogáta Zenta Bábolna SE

F/2 6 éves lovak
Bali Bogáta Zenta Bábolna SE
Weisengruber János Carter Corotino Lovassport E.
Páble Tamás Dalia Csákvári LE

F/2 ifjúsági
Mráz Tamás Keoma Badacsony Lovas SC
Mráz Tamás Rakéta Remény Badacsony Lovas SC
Kiss Dóra Speedy Bálint 2001 Kft LK

F/2 nyitott
Németh-Marót Adrienn Cannavaro Canton Lovas Klub
Miklósvári Tamás Zsákai Cassina Carussel Lovas SE
Gombár Attila Lanciana Dömötör Trans Kft.

F/3 7 éves lovak
Czékus Zoltán Apolló Morris Lovas Klub
Cser Attila LP Corina Canton Lovas Klub
Bálint László Szirén Bálint 2001 Kft LK

F/3 fiatal lovas
Tóth Péter Rózsa Canton Lovas Klub
Tóth Márk Bétó Kunos Lovarda Kft
Hollender Judit Colibri Csillag LK

F/3 nyitott
Czékus Zoltán Karina Morris Lovas Klub
Búza Krisztián Jázmin Dabasi Lovaskör SE
Korbán Krisztián Akadémia Inkognitó Akadémia LE

Felnőtt minősítő
Czékus Zoltán Fakos Móric Morris Lovas Klub
Vörös Veronika Matiné Lajta-Hanság Rt
Bálint László Szélike R Bálint 2001 Kft LK

11.23.

C/0 nyitott
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft LK

F/1 5 éves lovak
Cser Attila Korona Canton Lovas Klub
Szikszai Lajos Athéné Lovasakadémia SC

F/1 gyermek
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft LK

F/1 nyitott
Czink György Legény Chevrolet Molnár Kft.
Király Cintia King Gold Olympia Kings Gold Lovas SE
Szikszai Lajos Luca Lovasakadémia SC

F/2 6 éves lovak
Szikszai Lajos Luca Lovasakadémia SC
Szabó Attila Zengő Equirria Lovasklub

F/2 ifjúsági
Tóth Márk Suaheli 003 Kunos Lovarda Kft
Kiss Dóra Speedy Bálint 2001 Kft LK
Vincze Martina Szammy Boy Bálint 2001 Kft LK

F/2 nyitott
Bálint László Cindy Bálint 2001 Kft LK
Nagy Kata Sugár Equirria Lovasklub
Tóth Péter Rózsa Canton Lovas Klub

F/3 7 éves lovak
Cser Attila LP Corina Canton Lovas Klub
Czékus Zoltán Apolló Morris Lovas Klub
Bálint László Szirén Bálint 2001 Kft LK

F/3 fiatal lovas
Tóth Péter Rózsa Canton Lovas Klub
Tóth Márk Bétó Kunos Lovarda Kft

F/3 nyitott
Czékus Zoltán Karina Morris Lovas Klub
Németh-Marót Adrienn Cannavaro Canton Lovas Klub
Cser Attila Niels Canton Lovas Klub

Felnőtt minősítő
Sáringer Ferenc Lexon Airvent Lovas Club
Czékus Zoltán Karina Morris Lovas Klub
Czékus Zoltán Fakos Móric Morris Lovas Klub

DÍJUGRATÁS - 2008.szeptember 29.

C/0
Jánosi Nóra Titusz Lovasakadémia CS
Némeht István Irisz Kings Gold Lovas SE
Gelley Csenge Limpopo Magyar Póni Klub

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Gubicza Anett Vénusz Perkáta SE
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft
Szalay Judit Maffia Sába LK

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft
Németh István Vicus Kings Gold Lovas SE
Weisengruber János Carter Corotino Lovassport SE

B/1c nyitott
Szalay Judit Maffia Sába LK
Fritz Éva Jada Seregélyesi Lovas Club
Szombati Kristóf Horka Kunos Lovarda Kft.

B/2 ifjúsági
Gál Stefánia Szélvész Kunos Lovarda Kft.
Pártl Bence Zenóbia Kunos Lovarda Kft.
Szollár Zsófia Conrad Canada Kings Gold Lovas SE

B/2 nyitott
Máyer Zoltán Robinson Soóshegyi Lvoasklub SE
Pájtli Éva E.T. Kabóka Kft.
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft.

B/3 ifjúsági
Tóth Márk Suaheli 003 Kunos Lovarda Kft.
Füzér Flóra Amanda Kiskunhalasi LTSE
Mráz Tamás Maxim Mokka Badacsonyi Lovas SC

B/3 nyitott
Bálint László Speedy Bálint 2001 Kft LK
Legenyei Sándor Nearco Simonpuszta Lovas SE
Orbán Bernadett Gilette Simonpuszta Lovas SE

A/1 nyitott
Varga Balázs Carmen Kabóka Kft.
Wingrave James Utópia Agropoint Kft.
Herczog Zsolt Canti Herczog és Fiai Kft.


KUNOS LOVARDA KFT. 2008. AUGUSZTUS 22-23-24. CSN

2008. augusztus 22.

5 éves lovak
Szentirmai Ferenc          Cassandra Baracskai LSE
Marton András               PM Corvinus Airvent Lovas Club
Sáringer Ferenc             PM Calvados Airvent Lovas Club

B/2 ifi
Fa Lili                            Frida Kunos Lovarda Kft
Makói Ágnes                 Graf Gigolo Kunos Lovarda Kft.

6 éves lovak
Szentirmai Ferenc         Goya Baracskai LSE
Krucsó Szabolcs           Primadonna Toll 96 Kft
Kotroczó Róbert            Zafira Kentaur Lovas Egylet

B/3 ifi
Tóth Márk                     El Nino C Kunos Lovarda Kft.
Wermer Kata                Corvin Kincsem Lovaspark SE
Wermer Kata                Cantador Kincsem Lovaspark SE

Amatőr lovasok
Németh-Marót Adrienn   Niels Canton Lovas Klub
Varga Tamás                 Antares 132 Contender Kft
Karádi László                Costello Budapesti Lovas Klub

Kiskör
Krucsó Szabolcs           Partitura Toll 96 Kft
Fábiáncsics Gábor        Atlanta Ceglédi Lovas Klub
Jakab Áron                   Toll Aristo ROM

Nagykör – Thomson kupa
Czabai László               Pascal Lac-Co Lovas Klub
Szász Attila                  Carlo Equirria Lovasklub
Szász Attila                  Fáraó Equirria Lovasklub

2008. augusztus 23.

5 éves lovak
Marton András               PM Corvinus Airvent Lovas Club
Krucsó Szabolcs            Isztambul Toll 96 Kft
Sáringer Ferenc              PM Fergie Airvent Lovas Club

B/2 ifi
Fa Lili                            Frida Kunos Lovarda Kft.
Pártl Bence                   Zenóbia Kunos Lovarda Kft.
Makói Ágnes                 Graf Gigolo Kunos Lvoarda Kft.

6 éves lovak
Marton András               Ginus-Gijon Airvent Lovas Club
Szentirmai Ferenc          Goya Baracskai LSE

Szabó Anita                  Very N Lovasakadémia SC

B/3 ifi
Wermer Kata                  Emy Lou Kincsem Lovaspark SE

Amatőr lovasok
Aponyi Albert                 Fáraó Droppa Farm
Németh-Marót Adrienn    Niels Canton Lovas Klub
Varga Tamás                  Pablo Picasso Contender Kft.

Kiskör
Szász Attila                   Fáraó Equirria Lovasklub
Néveri Imre László          Gepárd B&H Lovasklub
Szentirmai Ferenc          Elton Baracska LSE

Nagykör – Hellotel kupa
Szentirmai Ferenc          Matild Baracskai LSE
Szentirmai Ferenc          Maja Baracskai LSE
Szász Attila                   Carlo Equirria Lovasklub

2008. augusztus 24.

5 éves lovak
Heibl Ágnes                  Carlo Izsáki Sárfehér SE
Fábiáncsics Gábor         Fetti Calipso Ceglédi Lovas Klub
Szabó Anita                  Zengő Lovasakadémia SC

B/2 ifi
1. Makói Ágnes             Graf Gigolo Kunos Lovarda Kft.
2. Wermer Kata             Emy Lou Kincsem Lovaspark
2. Tóth Márk                  Bétó Kunos Lovarda Kft.
2. Wermer Kata             Corvin Kincsem Lovaspark

6 éves lovak
Szabó Anita                  Very N Lovasakadémia SC
Kotroczó Róbert            Zafira Kentaur Lovas Egylet
Hargitai János               Game Boy Bercsényi Lovasklub

B/3 ifjúsági
Fa Lili                           Frida Kunos Lovarda Kft.
Wermer Kata                Corvin Kincsem Lovaspark SE
Tóth Márk                     El Nino C Kunos Lovarda Kft.

Amatőr lovasok
Németh-Marót Adrienn   Niels Canton Lovas Klub
Aponyi Albert                Fáraó Droppa Farm
Paár Béla                     Regale Criss Budapesti Lovas Klub

Kiskör
Krucsó Szabolcs           Partitura Toll 96 Kft.
Fábiáncsics Gábor        Atlanta Ceglédi Lovas Klub
Jakab Áron                    Toll Aristo ROM

Nagykör – City Line kupa
Szentirmai Ferenc         Maja Baracskai LSE
Szász Attila                  Carlo Equirria Lovasklub
Márki Zoltán                  Peron V&S Lovasmajor SK

Kunos Lovarda Kft. 2008. augusztus 16.

C/0 nyitott vrsz.
Gelley Csenge Limpopo Magyar Póni Klub
Kitrjakopulosz Krisztina Amati Szkíta Wesselényi Miklós SE
Juhos Fanni Aphrodite Alekszi Lovasközpont SE

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft.
Oláh József Úrfi Integrál Lovasklub
Vincze Martina Dóra Bálint 2001 Kft.

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Páble Tamás Dalia Csákvári LE
Füri Milán IQ II. Kings Gold Lovas SE

B/1c nyitott vrsz.
Farkas Anett Boni Equirria Lovasklub
Farkas Ágnes Holiday Budapesti Lovas Klub
Dávid Kata Nóra Bora Alekszi Lovasközpont SE

B/2 ifjúsági vrsz.
Makói Ágnes Graf Gigolo Kunos Lovarda Kft
Vincze Martina Dóra Bálint 2001 Kft LK
Pártl Bence Zenóbia Kunos Lovarda Kft

B/2 nyitott vrsz.
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft.
Csala Kornélia Cargo Budapesti Lovas Klub
Pintér Tibor Ofélia Ráckevei SE

B/3 ifjúsági vrsz.
Wermer Kata Emy Lou Kincsem Lovaspark SE
Wermer Kata Corvin Kincsem Lovaspark SE
Oroszi Viktória Ringó Szerencsepatkó LSE

B/3 nyitott vrsz.
Krucsó Szabolcs Concerto Toll 96 Kft
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Csala Kornélia Cargo Budapesti Lovas Klub

A/1 ifjúsági
Oroszi Viktória Ringó Szerencsepatkó LSE
Oroszi Viktória Clear Szerencsepatkó LSE
Szabados Krisztián Hajni Fesch Kft

A/1 nyitott
Krucsó Szabolcs Concerto Toll 96 Kft.
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Loder Andrea Dollár Kinizsi LK

KUNOS LOVARDA KFT. DÍJUGRATÁS 2008. JÚNIUS 27-28-29.

Júnisu 27.

C/0 nyitott vrsz.
Hajdú Petra             Prarie Roxana Aranyági LK
Kovács Zoltán          Fanni V&S Lovasmajor SK
Botos Anikó             Vénusz Viktor-i Sportegyesület

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Pongrácz H. Viktória Kincs Némethy B. Lovas K.A.
Gaál Fanni                 My-Nos Diva Sport Lovasklub
Johanna Biber          Mjon Cherie AUT.

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Leidecker Tamás     Larina Tótvár Kft.
Szentirmai Péter     Seraton Ácsi Gazdakör LE
Leidecker Tamás     Adamas Tótvár Kft.

B/1c nyitott vrsz.
Hajdú Petra               Prafie Roxana Arányági LK
Tarsoly Károly         Gigolo Garancsi Lovasklub
Bényei Anna Zsófia Coral Soóshegyi Lovasklub SE

5 éves lovak minősítő vrsz.
Szentirmai Ferenc  Cassandra Baracska LK
Szentirmai Péter     Kaland Ácsi Gazdakör LK
Szentirmai Péter     Széptevő Ácsi Gazdakör LK

B/2 ifjúsági vrsz.
Réti Zsófia                 Anonimusz V&S Lovasmajor SK
Kovács Borbála         Anton Diva Sport Lovasklub
Régi Zsófia                 M-Larissa V&S Lovasmajor SK

B/2 nyitott vrsz.
Bálint László               Dárió Bálint 2001 Kft LK
Maszlag Ilona              Quantum Soóshegyi Lovasklub SE
Szentirmai Ferenc     Goya Baracska LK

6 éves lovak minősítő vrsz.
Szentirmai Péter       Balerinka Ácsi Gazdakör LK
Fazekas István           Just Budapest Bicó Csárda LC
Leidecker Tamás      Carrado C. Tótvár Kft.

B/3 ifjúsági vrsz.
Réti Zsófia                 Anonimusz V&S Lovasmajor SK
Tüske Nikolett         Korall Kerkamenti Lovasegylet
Réti Zsófia                 M-Larissa V&S Lovasmajor SK

Június 28.

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Hajdú Dóra               Zsörtölődő Aranyági LK
Gubicza Anett          Ilka Perkáta SE
Dorogi Fernanda     Admiral See XX Sándor Lovasfarm Kft

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Leidecker Tamás     Adamas Tótvár Kft
Malatinszky Zsófia Titán Budapesti Lovas Klub
Schmidt Tibor           Fanni Bakonyi Lovas Klub

B/1c nyitott vrsz.
Kovács Éva                Iljics Kunos Lovarda Kft
Wermes Kata           Cantador Kincsem Lovaspark SE
Schmidt Tibor          Fanni Bakonyi Lovas Klub

5 éves lovak minősítő vrsz.
Schmidt Tibor          Contiki Bakonyi Lovas Klub
Szávay Gábor            Zizegő Enyingi Agrár RT.
Szentirmai Ferenc  Cassandra Baracska LK

B/2 ifjúsági vrsz.
Tóth Márk                 Bétó Kunos Lovarda Kft
Wermer Kata            Emy Lou Kincsem Lovaspark SE
Tóth Zsuzsa               Latino Bottyán János SE

B/2 nyitott vrsz.
Szentirmai Ferenc   Goya Baracska lK
Schmidt Tibor          Contiki Bakonyi Lovas Klub
Papp Dóra Lady       Christine Midnight Lovas Klub

6 éves lovak minősítő vrsz.
Leidecker Tamás    Carardo C. Tótvár Kft
Fa Lili                       Ginger Kunos Lovarda Kft
Orosz Milán            Rózsavölgy Corotino Lovassc.

B/3 ifjúsági vrsz.
Horváth Dóra          Vompas Félegyházi LK
Bandi Barbara         Libelle Top-Milk Kft
Tüske Nikolett         Korall Kerkamenti lovasegylet

B/3 nyitott
Herczog Emil            Shandor Herczog és Fiai Kft
Szentirmai Ferenc   Credo Baracska LK
Semlitsch Gerhard     Charles de gaul AUT.

A/1 ifjúsági
Sohajda Júlia            Final Destination Sóskúti LK
Bandi Barbara          Libelle Top-Milk Kft
Szentpétery Berenike Gaszton Kincsem Lovaspark SE

A/1 nyitott
Budavári Anikó          Calvados Testőr-Audit Kft
Bogár István                Lili Bogár Team LKSE
Kelemen Kristóf         Karl de Grosse Testőr-Audit Kft

A/2* nyitott
Kelemen Kristóf         Arden Testőr-Audit Kft
Márki Zoltán               Peron V&S Lovasmajor SK
Kelemen Kristóf         Panama Testőr-Audit Kft

Június 29.

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Kalmár Zsófia Kata   Rini Soóshegyi Lovasklub SE
Gaál Fanni                   Kontúr Díva Sport Lovasklub
Gaál Fanni                   My-Nos Díva Sport Lovasklub

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Szentirmai Péter        Seraton Ácsi Gazdakör LE
Leidecker Tamás       Larina Tótvár Kft
Szávay Gábor              Aréna Enyingi Agrár Rt.

B/1c nyitott vrsz.
Farkas Anett                 Boni Equirria lovasklub
Kiss Dóra                     Sentinel Bálint 2001 Kft LK
Debrei Kata                  Komisz Soóshegyi Lovasklub SE

5 éves lovak minősítő vrsz.
Gerber Attila                Zarándok Bábolna SE
Szávay Gábor               Zizegő Enyingi Agrár Rt
Heibl Ágnes                 Carlo Izsáki Sárfehér SE

B/2 ifjúsági
Fa Lili                             Ginger Kunos Lovarda Kft
Kertész Noémi               Suska Budapesti Lovas Klub
Gállos Ivett                     Zeus F Örkénypusztai LSE

B/2 nyitott
Zsoldos Attila               Soma Sárbogárdi LE
Bálint László                 Dárió Bálint 2001 Kft LK
Szentirmai Ferenc       Goya Baracska LK

6 éves lovak minősítő vrsz.
Szentirmai Ferenc      Goya Baracsk LK
Hargitai János             Game Boy Bercsányi LK
Nagy Erika                   Eszti Hunkadombi LKSE

B/3 ifjúsági vrsz.
Pártl Bence                  Zenóbia Kunos Lovarda Kft
Szilágyi Réka              Kamilla Simonpuszta Lovas SE
Wermer Kata               Emy Lou Kincsem Lovasport SE

B/3 nyitott
Hirchmugel Johanna  Luka AUT.
Callsen Barbara          Fakos-Sogun Kinizsi Lovasklub
Rezgő Zoltán                 Viki Diva Sport Lovasklub

A/1 nyitott
Szentirmai Ferenc         Laakon Baracska LK
Bálint László                  Szélike R Bálint 2001 Kft LK
Szentirmai Ferenc         Maja Baracska LK

A/2*
Szentirmai Ferenc          Matild Baracska LK
Kelemen Kristóf              Kordell Gross Testőr-Audit Kft
Vörös Veronika              Matiné Lajta-Hanság Kft

Kunos Lovarda 2008. június 14. - Díjugratás

C/0 nyitott vrsz.
Vincze Martina           Jázmin Bálint 2001 Kft. LK
Szentirmai Péter         Isti Ácsi Gazdakör Lk
Cser Attila                  Las-Zeo Canton Lovas Klub

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Oláh József                Úrfi Integrál Lovasklub
Gubicza Anett             Vénusz Perkáta SE
Vincze Martina            Jázmin Bálint 2001 Kft LK

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Herczog Emil              Reflex Herczog és Fiai Kft
Zámbó Csilla Melinda  Madeira Kunos Lovarda Kft
Tompa Richárd            Sophia D Bálint 2001 Kft LK

B/1 c nyitott vrsz.
Szabados Krisztián      Rubin Fesch Kft
Tóth Márk                    El Nino C Kunos Lovarda Kft
Lendvai Róbert             Shíva (Szerény) Cavaletti Lovas Club

B/2 ifjúsági vrsz.
Pártl Bence                  Zenóbia Kunos Lovarda Kft
Kiss Dóra                     Speedy Bálint 2001 Kft LK
Tóth Márk                    El Nino C Kunos Lovarda Kft

B/2 nyitott vrsz.
Zsoldos Attila               Jessica Sárbogárdi LE
Leitner Gábor               Csöpi Lovasakadémia SC
Bálint László                Cindy Bálint 2001 Kft LK

B/3 ifjúsági vrsz.
Wermer Kata               Emy Lou Kincsem Lovaspark SE
Leszli Veronika            Koppány Lánya Kisbéri LE

B/3 nyitott vrsz.
Kovács Csaba             Azurino 2 Canton LK
Bálint László               Szélike R Bálint 2001 Kft LK
Sárfy Gábor                 Cili Örkénypusztai LSE

A/1 ifjúsági vrsz.
Oroszi Viktória            Clear Szerencsepatkó LSE
Oroszi Viktória            Vezuv Szerencsepatkó LSE

A/1 nyitott vrsz.
Bálint László              Szélike R Bálint 2001 Kft LK
Szeder Tamás            Riadó Kisbéri Lovas Egyesület
Grózner Szilárd           Thália Enselle Lovarda

KUNOS LOVARDA KFT. 2008. MÁJUS 23-24-25. DÍJUGRATÁS

Május 23.
C/0
Vincze Martina Jázmin Bálint 2001 Kft LK
Szalay Judit Révész xx Józsefháza LKFT
Pusztai Tamás Póló Ceglédi Lovas Klub

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lovasklub
Nagy Viktória Casanova Equidom Lovas Klub
Szilágyi Réka Diadal Viktor-i Sportegyesület

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Szentirmai Ferenc Atlanta Baracska LK
Szabó Attila Zengő Equirria Lovasklub
Cser Attila Lac Zeo Canton Lovas Klub

B/1c nyitott
Juhász Judit Costano Equirria Lovasklub
Pártl Bence Zenóbia Kunos Lovarda Kft
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT

5 éves lovak minősítő vrsz.
Sáringer Ferenc PM Fergie Airvent Lovas Club
Szentirmai Péter Kaland Ácsi Gazdakör LE
Bali Bogáta Zenta Bábolna SE

B/2 ifjúsági
Horváth Dóra Vompas Félegyházi LK
Takács Kata Liát Bója SE
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub

B/2 nyitott
Bálint László Cindy Bálint 2001 kft LK
Maszlag Ilona Quantum Soóshegyi Lovasklub SE
Bálint László Szirén Bálint 2001 Kft LK

6 éves lovak minősítő vrsz.
Krucsó Szabolcs Primadonna Toll 96 Kft LK
Panca Cornel Teodor Gavallér Tisza Volán SC
Szávay Gábor Vostok Enying Rt LK

B/3 ifjúsági
Nagy Eleonóra Páholy Ceglédi Lovasklub
Vindeczker Alexandra Rolabu S. Ceglédi Lvoasklub
Horváth Dóra Vompas Félegyházi LK

B/3 nyitott
Krucsó Szabolcs Leonardo Toll 96 Kft LK
Rezgő Zoltán Szertelen Diva Sport LK
Rezgő Zoltán Kajászó-Veszta Diva Sport LK

A/1 ifjúsági
Szabó Illés Caliber G Gödöllői Lovas SE
Szabó Illés Gladiátor Gödöllői Lovas SE

A/1 nyitott
Szentirmai Péter Othello Ácsi Gazdakör LE
Sáringer Ferenc Lady Madonna Airvent Lovas Club
Sándor Balázs Player Sándor Lovasfarm Kft

Május 24.

C/0
Gál Adrienn Nimród Soóshegyi Lovasklub SE
Cser Attila Las-Zeo Canton LK
Szabó Zsófia Limpopo BMTE Lovas Szakosztály

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Szilágyi Réka Diadal Viktor-i Sportegyesület
Nagy Viktória Casanova Equidom Lovas Klub
Orbay Csaba Kristóf Casiopea Ceglédi Lovas Klub

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Szentirmai Ferenc Atlanta Baracska LK
Pusztai Tamás Póló Ceglédi Lovas Klub
Cser Attila Las-Zeo Canton Lovas Klub

B/1c nyitott
Debrei Kata Komisz Soóshegyi Lovasklub SE
Pongrácz Imre Glória Némethy B. LK
Gál Adrienn Nimród Soóshegyi Lovasklub SE

5 éves lovak minősítő vrsz.
Sáringer Ferenc PM Fergie Airvent Lovas Club
Szentirmai Ferenc Cassandra Baracska LK
Szávay Gábor Zizegő Enying Rt LK

B/2 ifjúsági
Makói Ágnes Hugó Kunos Lovarda Kft
Fa Lili Ginger Kunos Lovarda Kft
Pártl Bence Zenóbia Kunos Lovarda Kft

B/2 nyitott
Bálint László Dárió Bálint 2001 Kft LK
Szabó Attila Sugár Equirria LK
Maszlag Ilona Quantum Soóshegyi LKSE

6 éves lovak minősítő vrsz.
Németh István King Gold Olympia Kings Gold LSE
Cser Attila LP Corina Canton LK
Brázik Kitti Vilja Tiszaszigeti SE

B/3 ifjúsági
Horváth Dóra Vompas Félegyházi LK
Nagy Eleonóra Páholy Ceglédi Lovas Klub
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft

B/3 nyitott
Szentirmai Péter Othello Ácsi Gazdakör LE
Kormos János Zsarnok Hetényegyházi Hullám
Szentirmai Ferenc Maja Baracskai LK

A/1 ifjúsági
Szabó Illés Caliber G Gödöllői LSE
Szabó Illés Gladiátor Gödöllői LSE
Szőke Réka Mester Viktor-i Sportegyesület

A/1 nyitott
Sáringer Ferenc Lady Madonna Airvent Lovas Club
Szentirmai Ferenc Maja Baracska LK
Márki Zoltán Peron V&S Lovasmajor SK

Május 25.

C/0
Cser Attila Las-Zeo Canton LK
Szabó Zsófia Limpopo BMTE Lovas Szakosztály
Szalay Judit Révész xx Sába LK

B/1a stílusversen kezdő lovasok
Szilágyi Réka Diadal Viktor-i Sportegyesület
Nagy Viktória Casanova Equidom Lovas Klub
Kovács Éva Iljics Kunos Lovarda Kft

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Kiss László Loriana Hetényegyházi Hullám
Szentirmai Ferenc Atlanta Baracska LK
Herczog Zsolt Ibrány Herczog és Fiai Kft

B/1c nyitott
Zerényi Luca Szeszil Hévíz LK
Juhász Judit Castano Equirria LK
Rajnai Attila Ben Fox Hubertus LK

5 éves lovak minősítő vrsz.
Kiss László Cheki Cento Hetényegyházi Hullám
Fazekas István Babi Biczócsárda LC
Kiss László Baltazár Hetényegyházi Hullám

B/2 ifjúsági
Szentpétery Berenike Dolly Kincsem Lovaspark
Fa Lili Ginger Kunos Lovarda Kft
Szentpétery Berenik Gaszton Kincsem Lovaspark

B/2nyitott
Király Szilveszter Calvados Midnight Lovas Klub
Csirke László Grini Heves Lovas Baráti Kör
Kormos János Black Jack Hetényegyházi Hullám

6 éves lovak minősítő vrsz.
Kormos János Valentína Hetényegyházi Hullám
Krucsó Szabolcs Carneol Toll 96 Kft
Brázik Kitti Vilja Tiszaszigeti SE

B/3 ifjúsági
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Nagy Eleonóra Páholy Ceglédi Lovas Klub
Horváth Dóra Vompas Félegyházi LK

B/3 nyitott
Brázik Kitti Alibi Tiszaszigeti SE
Fábiáncsics Gábor Árgyélus Királyfi Ceglédi LK
Krucsó Szabolcs Casoletta Toll 96 Kft

A/1 ifjúsági
Szabó Illés Caliber G Gödöllői LSE
Szabados Krisztián Hajni Fesch Kft
Egervári Orsolya Quaestor Hubertus LK

A/1 nyitott
Sringer Ferenc Lady Madonna Airvent Lovas Club
Sáringer Ferenc Lexon Airvent Lovas Club
Szentirmai Ferenc Maja Baracska LK

Kunos Lovarda Kft. 2008. április 26. Díjugratás

C/0 nyitott vrsz.
Németh István Adamo Kings Gold Lvoas SE
Pongrácz Viktória Kincs Némethy B.K.I.
Ujvári Tünde Medoc Aput SE

B/1a stílusverseny kezdő lovasok
Juhász Nikoletta Lion King Vértesszőlősi LK
Kőrössy Rita Géniusz Kentaur LSK
Rétfalvi Nóra Astor Cseresnyés SE

B/1b stílusverseny kezdő lovak
Krucsó Szabolcs Atlanta Toll 96 Kft
Varga Tamás LP Junior Contender Kft
Krucsó Szabolcs Panka Toll 96 Kft

B/1c nyitott vrsz
Góg katalin Vaszil Struhács Farm SE
Heiter Cintia Dáma Kunos Lvoarda Kft
Ujvári Tünde Medoc Aput SE

B/2 ifjúsági
Fa Lili Ginger Kunos Lovarda Kft
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Tüske Nikolett Korall Kerkamenti Lovasegylet


B/2 nyitott
Bálint László Dárió Bálint 2001 Kft LK
Bálint László Ultimo Bálint 2001 Kft LK
Kiss József Mamut Vasi Lovasturisztikai Egy.

F/2 ifjúsági
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Szollár Zsófia Conrad Canada Kings Gold Lovas SE
Tüske Nikolett Korall Kerkamenti Lovasegylet

B/3 nyitott
Krucsó Szabolcs Terra Rosa Toll 96 Kft
Györgyi Barnabás Graffiti Lajosmizsei LC
Maszlag Ilona Charneval Soóshegyei Lovasklub SE

F/1 nyitott
Szász Attila Fáraó Equirria Lovasklub
Szentirmai Péter Othello Ácsi Gazdakör LE
Szentirmai Ferenc Laakoon Baracskai LSE


Kunos Lovarda Kft. 2008. március 29-30. Díjugrató elődöntő-döntő

2008.03.29.

5 éves lovak elődöntő
Horváth Balázs PM Jackpot Airvent Lovas Club
Pirik Zsolt Lavensis Integrál Lovasklub
Kormos János Zsarnok Hetényegyházi Hullám

F/1 nyitott vrsz.
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft
Vida Márió Deli Veszprémi LSE
Szabó Anita Zúgó Lovasakadémia SC

6 éves lovak elődöntő
Kormos János Valentína Hetényegyházi Hullám
Kormos János Pinocchió Hetényegyházi Hullám
Krucsó Szabolcs Ginger Toll 96 Kft

F/2 nyitott vrsz.
Marosvári Edina Sára Pasaréti Honvéd Lovas Club
Gombár Attila Concord Barbacs.Sz. László Kft
Jánosi Nóra Ciklámen Lovasakadémia SC

7 éves lovak elődöntő
Kiss László Golden Lady Hetényegyházi Hullám
Janik Attila Sanzon Gödöllői Lovas SE
Krucsó Szabolcs Matild Toll 96 Kft Lovas SE

F/3 nyitott
Vörös Veronika Matiné Lajta-Hanság Rt
Krucsó Szabolcs Partitura Toll 96 Kft Lovas SE
Rezgő Zoltán Kajászó-Vesta Diva Sport Lovasklub

2008. 03.30.

F/1 nyitott
Vászics Luca Quincy Budapesti Lovas Klub
Takács Kata Liát Bója SE
Berkes Máté Morpheus Airvent Lovas Club

F/2 nyitott
Bazsó Gergely Pepito Carussel Lovas SE
Marosvári Edina Sára Pasaréti Honvéd Lovas SE

F/3 nyitott
Németh-Marót Adrienn Cannavaro Canton Lovas Klub
Wingrave James Lindgraf Enying Rt LK
Marosvári edina Sára Pasaréti Honvéd Lovas SE

DÖNTŐ

5 éve lovak
Pirik Zsolt                  Lavensis         Integrál Lovasklub
Sebők János              Compari         Innova-Agro LK
Horváth Balázs           PM Jackpot    Airvent Lovas Club
Sáringer Ferenc          PM Fergie      Airvent Lovas Club
Horváth Balázs           PM Oberon    Airvent Lovas Club
Jován Richárd             Zeusz              Mezőhegyesi Ménesbirtok Kft

6 éves lovak
Kormos János            Valentína         Hetényegyházi Hullám
Apró József                Vernando        Heves Lovas Baráti Kör
Cser Attila                  LP Corina       Canton Lovas Klub
Panca Cornel Teodor Gavallér           Tisza Volán SC
Szávay Gábor             Vostok            Enying Rt LK
Piroska Csaba            Vénusz             Mezőhegyesi Ménesbirtok Kft

7 éves lovak
Kiss László                 Golden             Lady Hetényegyházi Hullám
Kovács Fruzsina         Norton             Kincsem Lovaspart SE
Kormos János            Cavallero          Hetényegyházi Hullám
Lukács Lóránd           Castella             Tisza Volán
Krucsó Szabolcs         Matild               Toll 96 Kft
Janik Attila                  Sanzon             Gödöllői Lovas SE

                                                  GRATULÁLUNK A GYŐZTESEKNEK
                                                           ÉS  HELYEZETTEKNEK!




2008. március 8-9. DÍJUGRATÁS

C/0 nyitott
Sós Attila Fesztivál Halasi LK
Horváth Balázs PM Jaguar Airvent Lovas Club
Sáringer Ferenc Hestor Airvent Lovas Club

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Horváth Balázs PM Jackpot Airvent Lovas Club
Kirschner Tamás Sandro Boy Jumbo Trans Kft
Sirokai Zsófia Zóna Enying Rt LK

F/1 gyermek minősítő stílus vrsz.
Takács Kata Liát Bója SE
Petrezselem Dorottya Bandita HPanel Kft
Ofenbeher Heléna Rita Innova-Agro LK

F/1 nyitott vrsz.
Mazsár Brigitta Bely SLO
Abdelis El Morabit Capitano's AUT
Jankó Dévid Kedvező Lovasakadémia LK

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Horváth Balázs Carima Airvent Lovas Club
Kormos János Pinocchio Hetényegyházi Hullám
Szávay Gábor Vostok Enying RT LK

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Stier Mirella Ginus-Gibli Taszári Vital LSC
Mozsár Brigitta Bely SLO
Tóth Márk El Nino Soóshegyi Lovasklub SE

F/2 nyitott vrsz.
Németh-Marót Adrienn Cannaravo Canton Lovas Klub
Semlitsch Gerlschin Festina AUT
Németh-Marót Adrienn Niels Canton Lovas Klub

F/3 7éves ló
Varga Balázs Carmen Kabóka Kft
Szávay Gábor Üzenet Enying Rt LK

F/3 fiatal lovas
Ilyés Tímea Detti Viktória SE
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Hideg Imre Karát Csákvári LE

F/3 nyitott vrsz.
Zajzon András Apolló M és Társa Kft
Németh-Marót Adrienn Cannavaro Conton Lovas Klub
Jován richárd Carmen Mezőhegyesi Ménesbirtok Kft

F/4 nyitott vrsz.
Kovács Zoltán Peron V&S Lovasmajor Kft
Wiongrave James Agropoint C. Agropoint Kft
Debreceni János Lady Debber Trans Kft

Március 9.

C/0 nyitott vrsz.
Kirschner Tamás Ottó Jumbo Trans Kft
Pártl Bence Gésa Kunos Lovarda Kft
Szabó István Justice Tótvár Kft

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehér SE
Piroska Csaba Zapota Mezőhegyesi Ménesbirtok Kft
Pirik Zsolt Campos Integrál Lovasklub

F/1 gyermek minősítő stílus vrsz.
Mráz Tamás Maxim Mokka Badacsony Lovas SC
Petrezselem Dorottya Bandita HPanel Kft
Takács Kata Liát Bója SE

F/1 nyitott vrsz.
Kranyák Attila Camelot HPanel Kft.
Kranyák Attila Zümmögő HPanel Kft
Mráz Tamás Rakéta Remény Badacsony Lovas SC

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Krucsó Szabolcs Ginger Toll 96 Kft
Pirik Zsolt Ginius Integrál LK
Krucsó Szabolcs Primadonna Toll 96 Kft

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Szalai Klaudia Lugando Berri LSE
Mráz Tamás Maxim Mokka Badacsony Lovas SC
Kiss Dóra Sentinel Bálint 2001 Kft LK

F/2 nyitott vrsz.
Martin Victoire Girl Chin AUT
Szabó István Kati Tótvár Kft
Cser Attila Zengő Canton Lovas Klub

F/3 7 éves lovak minősítő vrsz.
Burucs Borbála Ünnep Budapesti Lovas Klub
Burucs Borbála Equilis Kabala Budapesti Lovas Klub
Solti Oresztész Quincy Baracskai LSE

F/3 fiatal lovas
Zámbó Csilla Melinda Flört Kunos Lovarda Kft
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft

F/3 nyitott vrsz.
Cser Attila LP Corina Canton Lovas Klub
Della Donna Alíz Rasti Bicskei LSE
Németh-Marót Adrienn Niels Canton Lovas Klub

F/4 nyitott vrsz.
Jován Richárd Vajk Mezőhegyesi Ménesbirtok Kft
Krucsó Szabolcs Matild Toll 96 Kft
Krucsó Szabolcs Ramazottie Toll 96 Kft


2008. február 23-24. DÍJUGRATÁS

FEBRUÁR 23.

C/0 nyitott vrsz.
Gelley Csenge Ludzy Magyar Póni Klub
Sós Attila Fesztivál Halasi LK
Jármy Miklós Pilgrim Budapesti LK

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Cser Attila Zengő Canton Lovas Klub
Kormos János Granda Z Hetényegyházi Hullám
Kiss László Cheki Cento Hetényegyházi Hullám

F/1 gyermek minősítő stílus vrsz.
Mráz Tamás Merkur Badacsony Lovas SC
Mráz Tamás 4471 Maxim Mokka Badacsony Lovas SC
Kertész Lilla Déva V&S Lovasmajor SK

F/1 nyitott vrsz.
Gelley Csenge Ludzy Magyar Póni Klub
Legenyei Sándor Grimaldi Jumbo Trans Kft
Réti Zsófia M-Larissa V&S Lovasmajor SK

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Kormos János Pinocchió Hetényegyházi Hullám
Ilyés Tímea Géniusz Viktória SE
Pellérdy Nóra Felicia Budapesti LK

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Réti Zsófia Império V&S Lovasmajor SK
Béni Lilla Ragyogó Kincsem Lovaspark
Béni Lilla Csilla Kincsem Lovaspark

F/2 nyitott vrsz.
Abkarovics József Lurkó Kabóka Kft
Reischl Márton Love Me Vajtai Elit LCSE
Ilyés Tímes Detti Viktória SE

F/3 7 éves
Németh István Carmen Kings Gold Lovas SE
Bazsó Gergely Columbia Carussel Lovas SE
Béni Lilla Csilla Kincsem Lovaspark

F/3 fiatal lovas
Egervári Orsolya Cassius Hubertus LK
Hideg Imre Karát Csákvári LE
Tóth Péter Zenóbia Dunakiliti LK

F/3 nyitott vrsz.
Kelemen Kristóf Panama Testőr-Audit Kft
Kovács Zoltán Lara Croft V&S Lovasmajor SK
Kovács Zoltán Peron V&S Lovasmajor SK

Felnőtt minősítő
Németh István Retina Kings Gold Lovas SE
Kovács Zoltán Peron V&S Lovasmajor SK
Béni Dániel Devon Kincsem Lovaspark SE

2008. február 24.

C/0 nyitott vrsz.
Szalay Judit Révész xx Józsefháza LKFT
Makói Ágnes Asterix Kunos Lovarda Kft
Kirchkeszner Csaba Ricsi Veszprémi LSE

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Krajnyák Attila Zümmogő Hpanel Kft
Krajnyák Attila Camelot Hpanel Kft
Kirschner Tamás Sandro Boy Jumbo Trans Kft

F/1 gyermek minősítő stílus vrsz.
Mráz Tamás 4471 Maxim Mokka Badacsony Lovas SC
Mráz Tamás Keoma Badacsony Lovas SC
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT

F/1 nyitott vrsz.
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT
Szalai Klaudia Lugando Berri LSE
Kirschner Tamás Zeusz Jumbo Trans Kft

F/2 6 éves lovak minősíti vrsz.
Kormos János Pinocchió Hetényegyházi Hullám
Németh István King Gond Olympia Kings Gold Lovas SE
Ilyés Tímea Géniusz Viktória SE

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Mráz Tamás Keoma Badacsony Lovas SE
Szalai Klaudia Lugando Berri LSE
Makói Ágnes Hugo Kunos Lovarda Kft

F/2 nyitott vrsz.
Della Donna Alíz Rasti Bicskei LSE
Kormos János Granda Z Hetényegyházi Hullám
Németh Marót Adrienn Cannavaro Canton LKSE

F/3 7 éves
Janik Attila Sanzon Gödöllői Lovas SE
Sinka Ivett Vezúv Félegyházi LK
Németh István Carmen Kings Gold Lovas SE

F/3 fiatal lovas
Zámbó Csilla Melinda Flört Kunos Lovarda Kft
Ilyés Tímea Géniusz Viktória SE
Tóth Péter Zenóbia Dunakiliti LKSE

F/3 nyitott vrsz.
Kormos János Pinocchió Hetényegyházi Hullám
Petheő Ákos Harry Equita Team
Király Klaudia Heléna Kings Gold Lovas SE

Felnőtt minősítő
Janik Attila Cavalor Gödöllői Lovas SE
Kovács Zoltán Peron V&S Lovasmajor SK
Reischl Márton Gránit Vajtai Elit LCSE

2008. február 9.Díjugratás

C/0 nyitott vrsz.
Szalay Judit Révész xx Józefháza LKFT
Egervári Attila Queen Mary Hubertus LK
Vágó Eszter Fenség Halasi LK

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Sós Attila Afrika Halasi LK
Wingrave James Agropoint Cornado Agropoint Kft
Szabó Attila Zengő Equirria Lovasklub

F/1 gyermek minősítő stílus vrsz.
Tóth Márk Bétó Soóshegyi LK SE
Simon Claudia Ozirisz Unicornis Lovasterápiás Egy.
Debrei Kata Komisz Soóshegyi LK SE

F/1 nyitott vrsz.
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT
Gál Adrienn Nimród Soóshegyi LK SE
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi LK SE


F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Németh István King Gold Kings Gold Lovas SE
Panca Cornel Teodor Gavarrél Tisza Volán SC
Bényei Bettina Lola Equidom Lovas Klub


F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Tóth Péter Zenóbia Dunakiliti Lovas KSE
Egervári Orsolya Cassius Hubertus LK
Sohajda Júlia Maja Sóskúti LK


F/2 nyitott vrsz.
Domonkos Attila Lavina Ácsi Gazdakör LE
Pirik Zsolt LP Junior Integrál LK
Gombár Attila Többsincs Barbacs-St.László Kft


F/3 7 éves
Bazsó Gergely C Orange Carussel Lovas SE


F/3 fiatal lovas
Egervári Orsolya Cassius Hubertus LK
Sohajda Júlia Finas Destination Sóskúti LK
Tóth Péter Zenóbia Dunakiliti LKSE

F/3 nyitott vrsz.
Bálint László Csipke Bálint 2001 Kft LK
Della Donna Alíz Rasti Bicskei LSE
Kelemen Kristóf Karl Der Grossi Terstőr Audit Kft


F/4 nyitott vrsz.
Hideg Imre Karát Csákvári LE
Bálint László Csipke Bálint 2001 Kft LK
Tompa Richárd Szélike R Bálint 2001 Kft LK








FOGATHAJTÁS - a 4 forduló eredményei








Név I.ford. II.ford. III.ford. IV.ford.
1 Szabó Zoltán 16 16 5 16 53
2 Domokos Géza 13 11 11 13 48
3 Dörögdi István 11 2 4 5 22
3 Penzer László 1 5 9 7 22
4 Kecskeméti László N N 16 4 20
4 Magyar Zoltán 7 1 1 11 20
5 Prikkel Péter 1 7 7 1 16
6 Simon József 4 9 0 1 14
7 Pap Albert N 13 N N 13
7 Gubicza Tamás 9 4 N N 13
7 Saru Zsolt N N 13 N 13
8 Galambos Nándor N N N 9 9
9 Kollár Károly 5 1 1 1 8
10 ifj. Horváth Árpád 3 1 1 1 6
11 Bodor Ferenc 1 N 1 3 5
12 Semjén Attila 1 1 1 1 4
12 Kiss Sándor N 1 1 2 4
13 Szavai Gergő N 3 N N 3
13 Vámosi István 1 1 1 N 3
13 Horváth Rajmund N N 3 N 3
13 Schmid Antal 2 N N 1 3
13 Oszkó Zsolt N 1 1 1 3
13 Bodor Márk 1 N 1 1 3
14 Éberhardt Magdolna 1 1 N N 2
14 Behán Gábor N 1 1 N 2
14 Gnyálin János N 1 1 N 2
14 Varga Szilárd N N 2 N 2
14 Sólyom György N 1 N 1 2
15 Simon Gábor N 1 N N 1
15 Nagy Mónika N 1 N N 1
15 Vincze István 1 N N N 1
15 Demeter Zoltán N N 1 N 1
15 Maurer István N N 1 N 1
15 Král László N N N 1 1
15 Bíró Attila N N N 1 1
15 Nagy Tibor N N N 1 1
15 Molnár Zsolt N N N 1 1
15 Hegyi Mihály N N N 1 1
16 Bolcsik György N K N N 0









FOGATHAJTÁS 2008. FEBRUÁR 02.









NÉV EGYESÜLET

EGYESFOGAT










1. ÁRKOVICS GYÖRGY BAKONYI LOVASKLUB 105,47 102,23

2. LANTOS GÁBOR LANTOS MIHÁLY SE. 116,93 111,02

3. VÉGH FERENC BAKONYI LOVASKLUB 112,82 118,69

4. BAJÁKI FERENC IZSÁKI SÁRFEHÉR SE 114,35 K
KETTESFOGAT




1. SZABÓ ZOLTÁN BLELLE KISHEYI LK 105,68 105,97

2. DOMONKOS GÉZA MEZŐSZILASI LOVAS KLUB 126,45 108,37

3. MAGYAR ZOLTÁN KISHEGYI LOVASKLUB 120,63 109,06

4. GALAMBOS NÁNDOR                               FÜZESGYARMATI LOVASBARÁTOK SE 106,66 109,85

5. PENZER LÁSZLÓ SEREGÉLYESI LK 114,98 109,86

6. DÖRÖGDI ISTVÁN MEZŐSZILASI LOVAS KLUB 114,05 110,64

7. KECSKEMÉTI LÁSZLÓ HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 129,25 114,36

8. BODOR FERENC TAHITÓTFALUSI SE 132,29 115,27

9. KISS SÁNDOR VECSÉS SE 120,7 117,79

10. IFJ.HORVÁTH ÁRPÁD ADONYI LK 133,62 121,11

11. KRÁL LÁSZLÓ ADONYI LK 146,07 124,94

12. SCHMID ANTAL LOVASAKADÉMIA SC KAPOSVÁR 116,1 125,61

13. SEMJÉN ATTILA MEZŐSZILASI LOVAS KLUB F 125,85

14. PRIKKEL PÉTER MEZŐSZILASI LOVAS KLUB 122,69 127,86

15. BÍRÓ ATTILA LUKÁCSHÁZI SE 145,47 129,35

16. BODOR MÁRK TAHITÓTFALUSI SE 133,17 131,71

17. OSZKÓ ZSOLT PINCEHELYI LSE 147,42 132,26

18. SIMON JÓZSEF TAHITÓTFALUSI SE 127,89 134,6

19. SÓLYOM GYÖRGY CSÁKVÁR FORNAPUSZTA K 134,63

20. NAGY TIBOR HÚSKIRÁLY LK. FELSŐLAJOS 139,15 139,98

21. MOLNÁR ZSOLT HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 134,09 140,54

22. KOLLÁR KÁROLY LOVASAKADÉMIA SC KAPOSVÁR 149,06 145,95

23. HEGYI MIHÁLY ADONYI LK 231,77 162,44






Versenyen kívül





1. BODOR BENJAMIN TAHITÓTFALU LE 156,85 158,21

2. IFJ.SIMON JÓZSEF TAHITÓTFALU LE 226,03 184,03

Kunos Lovarda 2008. január 26-27. Díjugrató verseny

01.26.

C/0 nyitott vrsz.
Kovács Zoltán Desperado V&S Lovasmajor SK
Vágó Eszter Fenség Halasi LK
Csaszni Barbara Réka Főkötő Hétkúti Lk

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Wingrave James Agropoint Cornado Agropoint Kft.
Maszlag Ilona Coral Soóshegyi LK
Cser Attila Zengő Canton LK

F/1 gyerek minősítő stílus-vrsz.
Mike Dalma Tactic V&S Lovasmajor SK
Simon Claudia Ozirisz Unicornis Lovasterápia
Tóth Márk Bétó Soóshegyi LK

F/1 nyitott vrsz.
Peredei Szabolcs Calido Dunakiliti LK
Vágó Eszter Fenség Halasi LK
Kovács Zoltán Desperado V&S Lovasmajor

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Krucsó Szabolcs Világszépe Toll 96 Kft
Krucsó Szabolcs Ginger Toll 96 Kft
Ilyés Tímea Géniusz Viktória SE

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Pellérdy Nóra Tionel Budapesti LK
Tóth Péter Zenóbia Dunakiliti LKSE

F/2 nyitott
Tompa Richárd Szélike R Bálint 2001 Kft
Della Donna Alíz Rasti Bicskei LSE
Krucsó Szabolcs Primadonna Toll 96 Kft

F/3 7 éves
Solti Oresztész Quincy Ceglédi Lovas Klub
Hovanyecz Zsolt Csalogány Bicskei LSE
Varga Balázs Carmen Kabóka Kft

F/3 fiatal lovas
Burucs Borbála Equilis Kabala Budapesti LK
Orosz Milán Bognár Vagabund Corotino LSE
Ilyés Tímea Detti Viktória SE

Felnőtt minősítő
Debreceni János Coloradó Debber Trans Kft
Krucsó Szabolcs Filippo Toll 96 Kft
Cser Attila Niels Canton LK

01.27.

C/0 nyitott vrsz.
Kirchkeszner Csaba Ricsi Veszprémi LSE
Szalay Judit Révész xx Józsefháza LKFT

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.
Cser Attila Zengő Canton Lovas Klub
Cser Attila La Cante Canton Lovas Klub
Hovanyecz Zsolt Excuse Me Bicske LSE

F/1 gyermek stílus vrsz.
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi LKSE
Debrei Kata Komisz Soóshegyi LKSE
Mráz Tamás Maxi Badacsony Lovas SC

F/1 nyitott vrsz.
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT
Bényei Anna Zsófia Csini Soóshegyi LSE
Gál Adrienn Nimród Soóshegyi LSE

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.
Fa Lili Ginger Kunos Lovarda Kft
Horváth Gábor Ragtime Szigetköz Lovas Klub
Legenyei Sándor Nearco Jumbo Trans Kft

F/2 ifjúsági stílus vrsz.
Mráz Tamás Maxim Mokka Badacsony Lovas SC
Tóth Márk El Nino C Soóshegyi LKSE
Mráz Tamás Merkur Badacsony Lovas SC

F/2 nyitott
Tompa Richárd Szélike R Bálint 2001 Kft
Hollé Lilla Jazz Hévíz LK
Tompa Richárd Carmen Bálint 2001 Kft

F/3 7 éves
Varga Balázs Carmen Kabóka Kft

F/3 fiatal lovas
Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Zámbó Csilla Melinda Flört Kunos Lovarda Kft
Egervári Orsolya Cassius Hubertus LK

F/3 nyitott
Tompa Richárd Szélike R Bálint 2001 Kft
Bálint László Atreju Bálint 2001 Kft
Németh Marót Adrienn Cannavaro Canton LK

Felnőtt minősítő
Németh István Retina Kings Gold Lovas SE
Solti Oresztész Centona Ceglédi Lovas Klub
Cser Attila Niels Canton Lovas Klub


Kunos Lovarda Kft. 2008. január 12. Díjugrató verseny

F/1 5 éves lovak minősítő vrsz.

Bronislav Chudyba Lavensis SLO
Sebők János Compari Innova-Agro LK
Pirik Zsolt Campos Integral LK

F/1 gyermek

Kertész Lilla Déva V&S Lovasmajor SK
Tóth Márk Bétó Soóshegyi Lovasklub SE
Szalay Judit Maffia Józsefháza LKFT

F/2 6 éves lovak minősítő vrsz.

Sándor Balázs Karolina Sándor Lovasfarm Kft
Németh István King Gold Kings Gold Lovas SE
Krucsó szabolcs Ginger Toll 96 Kft

F/2 ifjúsági

Fa Lili Frida Kunos Lovarda Kft
Sohajda Júlia Final D. Sóskúti LK
Ilyés Tímea Géniusz Viktória SE

F/3 7 éves lovak minősítő vrsz.

Solti Oresztész Quincy Ceglédi Lovas Klub
Krucsó Szabolcs Matild Toll 96 Kft
Hovanyecz Zsolt Csalogány Bicskei LSE

F/3 fiatal lovas

Zámbó Csilla Melinda Flört Kunos Lovarda Kft
Pellérdy Nóra V&S Pirano P. Budapesti Lovas Klub
Sohajda Júlia Quaestor Berni Sóskúti LK

F/3 nyitott

Bálint László Szélike R Bálint 2001 Kft
Sebők János Ramóna Innova-Agro Kft
Parragh Alexandra Baroness 290 Prosper LK

F/4 nyitott vrsz.

Krucsó Szabolcs Partitura Toll 96 Kft
Szentirmai Ferenc Kakakas

Németh István Retina Kings Gold Lovas SE





PÓNI VERSENY

PÓNI 1
1.forduló 2.forduló 3.forduló A fedeles bajnokság állása 2 forduló után:


Sziraticza Rebeka Lolka Bolka 4 4

8

Vadas Andrea Juci 5


5

Kis Viktória Móni
5

5

Gábor Henrietta Juci
3

3










PÓNI2







Braunitzer Enikő Druppy 3 5

8

Schaller Eszter Pityke 5 0

5

Varga Ábel Lady Novell 4 0

4

Bényei Bettina Zorro van de Vossentip 2 0

2










NAGYLÓ







Gelencsér Zsanett Viktória 4 5

9

Pintér Vanda Chanell 5


5

Farkas Gini Ginó
4

4

Gábor Henrietta Gróf
3

3

Vadas Andrea Ozmán Pasa 3


3

Jakli Norina Al Kadhafi 2


2

Mikó Bernadett Kibo
2

2

Bencsik Laura Laurens 1


1

Fülöp Dorka Párka
1

1

Gelencsér Zsófi TT Zuzu






Keresztesi Helga Carmen






Varga Juli Gabóca






Kozma Nóri Hooper






Róth Kata Wanessa W.