...
















        ugrás a fõlapra
... ugrás a fõlapra




by
















        english language

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNOS LOVARDA - HÍRARCHÍVUM

FEDELES VERSENYEK


MINŐSÍTŐ
2011. november 4.
5éves
Horváth Balázs PM Balougraf Airvent LC
Horváth Balázs PM La Conta Z Airvent LC
Cser Attila Karma Canton LK
B/1aM
Lédeczi Lili Altiszt Kunos Lovarda Kft
Pichl Sarah Kabala Jáki Lovas Klub
Christmann Atina Duke Doliart Baldauf Team
B/1c
Nagy Viktória Gino Kisbábolna LK
Szombati Alíz Kürtös Hanna Debreceni LA
Czira Orsolya Csenkesz Struhács Farm SE
6 éves
Cser Attila Contara Canton LK
Szuhai Gyula Afrika Gyula Farm
Milesz Eszter Catara Kishortobágy SE
B/2ifi
Jován Richárd jr. Zeffirelki Mezőhegyesi Ménes
Bertalan Mirtil Niels Canton LK
Molnár Henrik Rakáta Rekords Sándor Lovasfarm
B/2nyM
Gilián Aranka Babér Gilián Zrt.
Mészáros Dóra Rozette-T Tisza Volán SC
Tóth Márk Valle De Les Cri. Castilia SC
B/3ny
Mráz Tamás Zordon Prosper LK
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyei LK
Virágos Anna Krisztina Charneval Soóshegyei LK
A/1ny
Szász Attila Love of Prinzi Mezőhegyesi Ménes
Gyuricsek Andrá Akarat Jáki Lovas Klub
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
A/2*
Szász Attila Love of Prinzi Mezőhegyesi Ménes
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di Felicita Prosper LK
Szuhai Gyula Santiago Gyula Farm
2011. november 5.
5 éves
Füri Milán Capello Kings Gold LSE
Cser Attila Karma Canton LK
Török Nikolett Addopted Boy Felgyő és Térsége LE
B/1aM
Juhász Ágota Lion King 3 Debreceni LA
Kovács Réka Conen Baldauf Team
Lutter Liza Kincső Soóshegyei LK
B/1c
Kormos Eszter Ozora Apacs Kentaur LK
Nagy Viktória Gino Kisbábolna LK
Pirik Zsolt Colobella Pirik Farm
B/3fiatal lovas
Dombi Barbara Tombinszky Szigetköz LK
Virágos Anna Krisztina Jeffy Soóshegyei LK
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyei LK
B/3ny
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Faluhelyi Ádám Lenz 49 Baracskai LSE
Faluhelyi Ádám Panni Baracskai LSE
A/2*
Szuhai Gyula Santiago Gyula Farm
Szuhai Gyula Achilleus Gyula Farm
Zárug Gyula Néma Kunos Lovarda Kft
A/1ny
Krucsó Szabolcs Enrique Mezőhegyesi Ménes
Szabó Gábor Robin Hood Aranykapu LK
Kajtár Ákos Ócskás Első Sopron LE
2011. november 6.
6 éves 
Cser Attila Contara Canton LK
Szuhai Gyula Afrika Gyula Farm
Varga Balázs Lotti Kabóka Kft
B/2ifi
Jován Richárd jr. Zeffirelli Mezőhegyesi Ménes
Császár Vivien Eztudó Szigetköz LK
Bertalan Mirtil Niels Canton LK
B/2nyM
Szász Attila Tengelic Mezőhegyesi Ménes
Gyuricsek Andrá Alexis Jáki Lovas Klub
Técsy Attila Gandalf Nyíregyházi Főiskola
6 éves
Szuhai Gyula Afrika Gyula Farm
Milesz Eszter Catara Kishortobágy SE
Cser Attila Contara Canton LK
B/2ifi
Császár Vivien Eztudó Szigetköz LK
Bertalan Mirtil Niels Canton LK
Németh Georgina Azurea Kinizsi LK
B/2nyM
Pirik József Ikea Pirik Farm
Vági Nándor Casino Pápateszéri SE
Piroska Zoltán Darling Mezőhegyesi Ménes
B/3fiatal lovas
Szladek Máté Ramalgo Suny Debreceni LA
Lázár Zoltán ifj. Bellina Lázár és Fiai Kft
Kelemen Zita Gizi Ogoványi LK
B/3ny
Jováh Richárd Cadania Mezőhegyesi Ménes
Cser Attila Cannavaro Canton LK
Faluhelyi Ádám Lenz 49 Baracskai LSE
B/4 Hagyományos Magyar Fajták Kupája
Mráz Tamás Mimi Prosper LK
Orbán Brnadett Szezám Simonpuszta LSE
Mráz Tamás Maxim Mokka Prosper LK
Gonda Márta Amati Adonis Nyíregyházi Főiskola
Zárug Gyula Címer Cinke Kunos Lovarda Kft
A/1ny
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Főiskola
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér
Heibl Ágnes Rádiháza Avon Izsáki Sárfehér
A/2**
Szentirmai Péter Isti 8 Dimenzió Kft
SzuhaiGyula Űdr Oklund Gyula Farm
Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehér
5 éves
Varga Balázs JLO Kabóka Kft
Kurnyák Ágnes Unique S Dél Vidék SE
Jajecnik Tamás SAntiago Budapesti LK
B/1aM
Németh Bettina Sentinel Kinizsi LK
Pichl Sarah Kabala Jáki Lovas Klub
Lédeczi Lili Altiszt Kunos Lovarda Kft
B/1c
Técsy Attila Gandalf Nyíregyházi Főiskola
Técsy Attila Bíborszél Nyíregyházi Főiskola
Pichl Sarah Kabala Jáki Lovas Klub




Díjugratás - 2011. 10.29.
B/0
Heibl Ágnes Cukorka Izsáki Sárfehér SE
Zárug Gyula Camarlengo Kunos Lovarda Kft
Füri Milán Capello Kings Gold LSE
B/1a
Lédeczi Lili Címer Cinke Kunos Lovarda Kft
Lédeczi Lili Altiszt Kunos Lovarda Kft
Unger Fanni Többsincs Kerta SE
B/1c
Zárug Gyula Good Luck Kunos Lovarda Kft
Lédeczi Lili Altiszt Kunos Lovarda Kft
Zárug Gyula Camarlengo Kunos Lovarda Kft
B/2ifi
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lovaskloub SE
Kalmár Gréta Madrina Forgácsló LK
Csonka Zsófia Premier Hubertus LK
B/2ny
Sandi Gábor Cento Kerta SE
Kiss Zsófia Géniusz Kisbábolna LK
Szentkuti Kinga Carina Biofarm E.
B/3 fiatal lovas
Mráz Tamás Zordon Prosper LK
Csonka Zsófia Premier Hubertus LK
Kalmár Gréta Madrina Forgácsló LK
B/3ny
Virágos Anna Krisztina Charneval Soóshegyi Lovaskloub SE
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft
Bene Balázs Cash Univerzum LK
B/4ny
Vincze Martina Szammy Boy Kunos Lovarda Kft
Zárug Gyula Valér Kunos Lovarda Kft
Király Klaudia Heléne Kings Gold LSE




REGIONÁLIS BAJNOKSÁG 2011.       OKTÓBER 1-2.
 OKTÓBER 1.
B/0
Kiricsi Kata Fellini Bábolna SE
Sztefanu Tamara Volentis Aranypatkó LE
Bene Balázs Bob Herceg Uiverzum LK
B/1a
Mergl Alexandra Aphrodite Hétkúti LSE
Lendvai Dóra Diavolo Tandem KSE
Garami Zoltán Valentin Némethy B.
B/1c
Takács Andrea Gésa Sárbogárdi LE
Németh Bettina Sentinek Kinizsi LK
Lencsés Gábor Bognár Rod-K. Szigetköz LK
B/2ifi
Molnár Gréta Emlék Tandem KSE
Vincze Martina Szammy Boy Kunos Lovarda
Juhász Nikoletta Amigo Cs Kisbábolna LK
B/2ny
Hegedűs Zoltán Bizalom Gerber Birtok
Imre Ábalátzs Zorka Dénesmajori Lc
Della Donna Alíz Menthol Vértes LSE
B/3ifi
Kovács Virág Cortina Pasaréti Honvéd
Bönde Tamás Connery Esztergomi LSE
Esztergályos Kata Ragyogó Equidom LK
B/3ny
Grundtner Gábor Aranyos Lajta-Hanság RT
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit LCSE
Reischl Márton Latino Vajtai Elit LCSE
B/4ny
Király Klaudia Heléna Kings Gold Lovas SE
Hideg Imre Quatro Csákvári LE
Herczog Emil Shandor Hezczog és Fiai Kft
 OKTÓBER 2.
B/0ny
Keleen Szabolcs Acorina Herczog és Fiai Kft
Piatrik Anikó Perfekt Dél Vidék SE
Kischkeszner Csaba Latino Veszprém LSE
B/1a
Lendvai Dóra Diavolo Tandem KSE
Unger Fani Lukáb XX Kerta SE
Juhász Ágota Lion King 3 Debreceni LA
B/1c ny
Takács Andrea Gésa Sárbogárdi LE
Lencsés Gábor Bognár Rod.k. Szigetköz LK
Tóth Tamara Kemir V-5 Bábolna SE
B/2ifi
Vincze Martina Szammy Boy Kunos Lovarda
Molnár Gréta Emlék Tandem KSE
Tóth Ímárk Fenton-C Castilia SE
B/2ny
Della Donna Alíz Menthol Vértes LSE
Lencsés Gábor Bogár Rod-K. Szigetköz LK
Horváth Barbara Fernando Zsigmond Szigetköz LK
B/3 ifi
Esztergályos Kata Ragyogó Equidom LK
Knódler Henriett Sportina Naomi Simonpuszta LSE
Németh Georgina Azurea Kinizsi LK
B/3 ny
Kovács Fruzsina Norton Kincsem LSE
Grundtner Gábor Aranyos Lajta Hanság LK
Grundtner Gábor Brown Gold Lady Lajta Hanság LK
B/4 ny
Varga Balázs Lola Kabóka Kft
Bogár István Lili Kunos Lovarda
Bagyánszky Gabriella Cesanne Prosper LK


DÍJUGRATÁS – 2011.  szeptember 10.
B/0
Szapper Soma    Fiorella   Pécsi Lovasklub Kft
Heidler Zsolt   Hepi Aranka Kis-Cserhát SE
Sólyom Eszter  Aramis Pauer LK

B/1a MD
Rácz Kaludia  Fanta  Pécsi Lovasklub Kft
Lehel Flóra  Apollón   Völgység Lovas Egyesület
Kovács Aletta  Zeusz   Sárosdi Lovas Egylet

B/1c nyitott
Nagy Attila  Csalogány    Völgység Lovas Egyesület
Fekete György  Ginus-Gondenburg    Poligon Lovas Klub
Papp Eszter  Szamóca   Völgység Lovas Egyesület

B/2 ifjúsági MD
Rácz Klaudia   Fanta Pécsi Lovasklub Kft
Vincze martina   Lady  Sárbogárdi LE
Takács Andrea  Gésa  Sárbogárdi LE

B/2 nyitott
Della Donna Alíz  Menthol  Vértes-Lovas Sportegyesület
Zárug Gyula  Agropoint Contaro    Kunos Lovarda Kft
Kiss Zsófia  Géniusz  Kisbábolna LK

B/3 ifjúsági
Vincze Martina Szammy Boy  Kunos Lovarda Kft
Vincze Martina  Lady  Kunos Lovarda Kft
Kelemen Zita  Sába  Orgoványi Lovas Klub

B/3 nyitott
Bényei Anna Zsófia   Jeffy   Soóshegyi Lovasklub            
Faluhelyi Ádám    Love of Prinzi    Baracskai LSE
Weisengruber János  Carter        Corotino Lovassport E.

B/4 ny MD
Király Klaudia  Heléna   Kings Gold Lovas SE
Zárug Gyula   Néma       Kunos Lovarda Kft
Zárug Gyula    Félix        Kunos Lovarda Kft


DÍJUGRATÁS 2011. július 30.
B/0
Koch Laura Anna Boronka Soóshegyi LSE
Maszlag Ilona Caliber Soóshegyi LSE
Kovács Dóra PM Linnea Viktor-i SE
B/1a
Garami Zoltán Pam-Puska Némethy B.
Garami Zoltán Lady Némethy B.
Lédeczi Lili Altiszt Pákozdi LSE
B/1c
Koch Laura Anna Boronka Soóshegyi LSE
Szabó Bettina Rubin Poligon LK
Régely Károly Cacau 3 Viktor-i SE
B/2 ifjúsági
Kiss Doris Wonderboy Baracskai LSE
Papp Eszter Szamóca Völgység LE
Tóth Márk Nimród Castilia SC
B/2 nyitott
Faluhelyi Ádám Johnnie Walker Baracskai LSE
Krucsó Szabolcs Tündér Mezőhegyesi M.
Faluhelyi Ádám Quilla Baracskai LSE
B/3 nyitott
Krucsó Szabolcs Enrique Mezőhegyesi M.
Faluhelyi Ádám Love Of Prinz Baracskai LSE
Weisengruber János Carter Corotino LE
B/4 nyitott
Krucsó Szabolcs Enrique Mezőhegyesi M.
Fa Lili Ginger L&F Kft
Szabó Anita Zengő Lovasakadémia SC

2011. július 22-24. ORSZÁGOS MINŐSÍTŐ


2011.07.22.
B/1aM stílusverseny
Garami Zoltán Fanta Némethy B. LE
Mergl Alexandra Bento Hétkúti LSE
Lédeczi Lili Génia Pákozdi LE
4 éves lovak
Czira Orsolya Donald Struhács Farm SE
Tompa Richárd C’est La Vie Bálint L. SC
Varga Balázs JLO Kabóka KFT
B/2M ifjúsági
Mercz Dorina Nárcisz Lacházi LKE
Fekete György Ginus-Goldenburg Poligon LK
Kalmár Zsófi Kata Rini Soóshegyi LK SE
5 éves lovak
Kovács Kaarlo Innova-Agro Carrasco
Mráz Tamás Chacco Prosper LK
Piroska Zoltán Cameron Mezőhegyesi Ménes
B/3M ifjúsági
Molnár Dorina Karikás Tandem KSE
Molnár Gréta Emlék Tandem KSE
Bíró Richárd Karaván Mustáng LC
6 éves lovak
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Főiskola SE
Bazsó Gyergely Cortact Carusel Lovas SE
A/1 fiatal lovas
Bölcskei Márk Rádiháza-Szendergő Faház Kft
Haffner Kata Spury Tatai Lovasszövetség
Bölcskei Márk Parola Faház Kft
A/1 nyitott
Márki Zoltán Gavallér V&S Lovasmajor SK
Kovács Kaarlo Timpex Apoleon Morris LK
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
A/2*
Rezgő Zoltán Captain Diva Sport LK
Hideg Imre Quatro Csákvári LE
Kovács Kaarlo Calydon Morris LK
2011.07.23.
B/1aM
Mergl Alexandra Bento Hétkúti LSE
Darvai Csenge Sára Colonado Claudius Ameko LK
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE
4 éves lovak
Gombos László Agrop. Cérna Kincsem LSE
Bene Balázs Dollár Univerzum LK
Tompa Richárd C’est La Vie Bálint SC
B/2M ifjúsági
Horváth Kíra Undercover Agent Ideál SE
Kiss Doris Wonderboy Baracska LSE
Kalmár Zsófia Kata Soóshegyi LSE
5 éves lovak
Kovács Kaarlo Rádiháza Csacsacsa Morris LK
Técsy Attila Balou Du G Nyíregyházi őiskola SE
Horváth Gábor Eztudó Szigetköz LK
A/1 fiatal lovas
Bagyánszky Gabriella Prosper LK
Ujvári Barbara Thália Prosper LK
Bölcskei Márk Rádiháza-Szendergő Faház Kft
A/1 nyitott
Márki Zoltán Gavallér V&S Lovasmajor SK
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di Felicita Prosper LK
Mráz Tamás Maxim Mokka Prosper LK
A/2*
Mráz Tamás Mimi Prosper LK
Hideg Imre Quatro Csákvári LE
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di Felicita Prosper LK
A/3*
Piroska Zoltán Zsorzsett Mezőhegyesi Ménes
Herczeg Csaba Rocki Aranyagái LK
Legenyei Pintér Sándor Nearco Simonpuszta LE
B/3M ifjúsági
Cserni Panni Zsuzsanna Szolnoki LK
Molnár Henrik Lexy Sándor Lovasfarm Kft
Molnár Gréta Emlék Tandem KSE
6 éves lovak
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Főiskola
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor
Reischl Márton Latino Vajtai Elit LSCE
2011.07.24
B/1c nyitott
Tőke Imre Ramzes Furiosó Pákozdi LSE
Larisch Margit Cobold Gödöllői Lovas SE
Milesz Eszter Robin Hood Kishortobágy SE
B/1aM stílus
Máriás Sára Agropoint Conally Debreceni LA
Varga Ábel Apacs Varga Ménes LE
Juhász Ágota Lion King 3 Debreceni LA
4 éves lovak
Gombos László Agropoint Cérna Kincsem LSE
Larisch Margit Cobold Gödöllői LSE
Kárándi Imre Caracas Agropoint Kft
B/2M ifjúsági
Fekete György Ginus-Gondenburg Poligon LSe
Tilly Dóra Emma Monta Campione Határőr Dózsa SE
Mária Sára Agropoint Conally Debreceni LA
5 éves lovak
Kovács Kaarlo Innova-Agro Carrasco Morris LK
Técsy Attila Balou Du G Nyíregyházi Főiskola
Kárándi Imre Agropoint Qirosa Agropoint Kft
A/1 fiatal lovas
Bölcskei Márk Rádiháza Artista Faház Kft
Mráz Tamás Chacco Prosper LK
Bölcskei Márk Parola Faház Kft
A/1 nyitott
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di Felicita Prosper LK
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
Herczog Emil ifj. Reflex Herczog és Fiai Kft
A/2**
Hideg Imre Quatro Csákvári Le
Jován Richárd Prinz Junior Mezőhegyesi Ménes
Szilágyi Réka Médea Of Brightness Simonpuszta LSE
B/3M ifjúsági
Nagy Nóra Akord Csömöri LK
Bársony Klaudia Romina Royal Jáki LK
Dér Szintia Aranyági Tuske Zsákai Kft
6 éves lovak
Gombos László Kincsem Bella Kincsem LSE
Técsy Attila Robin Hood Nyíregyházi Főiskola
Gombos László Chacco Brown Kincsem LSE

DÍJUGRATÁS 2011.07.02.

 

B/1c nyitott


Esztergályos Kata                Ragyogó                     Equidom Lovas Klub
Koch Laura Anna                  Boronka                     Soóshegyi Lovasklub SE
Keresztes Krisztina               Selina                         Endródy LE

 

B/2 ifjúsági             

Kalmár Zsófia Kata                Rini                            Soóshegyi Lovasklub SE

Tornyos Fanni                       Lucky                         Kisbábolna Lk

Fekete György                      Ginus-Gondenburg       Poligon LE

 

B/2 nyitott

Faluhelyi Ádám                    Johnnie Walker            Baracskai LSE

Bene Balázs                        Bento                          Univerzum LK

Faluhelyi Ádám                    Quilla                          Baracskai LSE

 

B/3 nyitott

Micskó János                      Seminole                      Kerkamenti Lovasegylet

Bujtor Roland                       Ford Fairlane                Pro Equus Lovas Klub

Reischl Márton                     Combrio                       Vajtai Elit LCSE

 

B/4 nyitott

Bujtor Roland                      Otario                           Pro Equus Lovas Klub

Tüske Nilolett                      Korall                            Kerkamenti Lovasegylet

Reischl Márton                   Combrio                        Vajtai Elit LCSE

 

DÍJUGRATÁS - 2011. június 11.

B/0 nyitott
Szabó Bálint Baba Sárosdi Lovas Egylet
Szabó Bálint Deviza Sárosdi Lovas Egylet
Faragó Eszter Agropoint Absint Equidom Lovas Klub

B/1a stílusverseny kezdõ lovasok
Polgár Réka Vagány Pápateszeri SE
Szavas Dóra Champion Gold Alekszi Lovasközpont SE
Garami Zoltán Valentin Kunos Lvoarda

B/1c nyitott
Kiss Zsófia Géniusz Kisbábolna LK
Szabó Luca Granella Endrõdy LE
Vági Nándor Melanie Pápateszéri SE

B/2 ifjúsági
Király Cintia King Gold Olympia Kings Gold Lovas SE
Juhász Nikoletta Agmigo Cs Kisbábolna LK
Balogh Andrea Seriff Halasi LK

B/2 nyitott
Gerber Attila Baccardi Bábolna SE
Erdélyi Tamás Russini Mohácsi Torna Egylet
Zárug Gyula Carthago's Luca Pákozdi SE

B/3 ifjúsági
Tompa Richárd Nina Ricci Bálint SE
Kelemen Zita Gizi Orgoványi LK
Horváth Vivien Kleopátra Viktória LE

B/3 nyitott
Márki Zoltán Gavallér V&S Lovasmajor SK
Krucsó Szabolcs Bokros Bonca Mezõhegyesi Ménes SE
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SE

B/4 nyitott
Márki Zoltán Gavallér V&S Lovasmajor SK
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
Zárug Gyula Félix Pákozdi SE

DÍJUGRATÁS - 2011. május 14.

B/0 nyitott
Szabó Bálint Deviza Sárosdi Lovas Egylet
Maszlag Ilona Öcsi Soóshegyi Lovasklub SE
Menyhárt Ildikó Karrier Ördöglovas SE

B/1a stílusverseny
Garami Zoltán Lady Némethy Bertalak LK
Szabó Bálint Deviza Sárosdi Lovas Egylet
Pintér Gergõ Leila Tamási Lovassport Egy.

B/1c nyitott
Szabó Luca Granella Endrõdy LE
Kiss Zsófia Géniusz Kisbábolna LK
Juhos Eleonóra Ikea Pirik Farm

B/2 ifjúsági
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub SE
Domján Petra Spury Tatai Lovasszövetség
Tóth Márk Nimród Kuos Lvoarda Kft

B/2 nyitott
Németh Krisztina All In Tatai Lovasszövetség
Hallósy Péter Viktória Sárosdi Lovas Egylet
Zárug Gyula Carthagos Luca Pákozdi SE

B/3 ifjúsági
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovoasklub SE
Vincze Martina Szammy Boy Kunos Lovarda Kft
Domján Petra Spury Tatai Lovaszövetség

B/3 nyitott
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit LCSE
Maszlag Ilona Mitorsz Soóshegyi Lovasklub SE

B/4 nyiott
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor SK
Bogár István Lilli Kunos Lovarda Kft
Fa lili Ginger L&F Kft

DÍJUGRATÁS - 2011. április 16.

B/0
Szabó Bálint Baba Sárosdi Lovas Egylet
Ferenczi Zoltán Delon-B Kerkamenti Lovasegylet
Maszlag Ilona Bill Soóshegyi Lovasklub SE

B/1a
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE
Lutter Liza Marando P. Soóshegyi Lovasklub SE
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE

B/1c
Szentirmai Péter Ottilai 8 Dimenzió Kft
Maszlag Ilona Boronka Soóshegyi Lovasklub SE
Zsoldos Attila Colonel Sárbogárdi LE

B/2ifjúsági
Tompa Richárd Lordanus Bálint László SC
Németh Georgina Azurea Kinizsi LK
Stieber Sztella Kis Virág Innova-Agro LK

B/2nyitott
Della Donna Alíz Rasti Vértes-Lovas Sportegy.
Della Donna Alíz Menthol Vértes-Lovas Sportegy.
Bujtor Roland Al Capone Pro Equus Lovas Klub

B/3 ifjúsági
Simon Claudia Gepárd Endrõdy LE
Németh Georgina Azurea Kinizsi lK
Tóth Márk Nimród Kunos Lovarda Kft

B/3 nyitott
Tüske Nikolett Kabala Kerkamenti Lovasegylet
Szabó Attila Zengõ Equirria Lovasklub
Micskó János Seminole Kerkamenti Lovasegylet

B/4 nyitott
Bogár István Lili Kunos Lovarda Kft
Zárug Gyula Félix Pákozdi SE
Király Klaudia Heléna Kings Gold Lovas SE

2011. március 19. - DÍJUGRATÁS

B/0 ny
Juhos Eleonóra Ikea Pirik Farm
Hovanyecz Zsolt Coco Kisbéri Magán Ménes
Christmann Atina Arlett Duke Doliart Baldauf Team

B/1a gyermek
Hardi Luca La Chateu Peu Hubertus LK
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE
B/1a kezdõ lovas
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Horváth Dominik Többsincs Pirik Farm
Christmann Atina Arlett Duke Doliart Baldauf Team

B/1c
Herczog Zsolt Candilla Herczog és Fiai Kft
Nagy Attila Csalogány Völgység Lovas Egy.
Zárug Gyula Britney Spears Pákozdi SE

B/2 ifi
Fekete György Ginus-Goldenburg Poligon Lovas klub
Bõke Péter Sába Herczog és Fiai Kft
Kiss Péter Jason Jáki Lovas Klub

B/2 ny
Della Donna Alíz Menthol Vértes-Lovas Sportegy.
Krucsó Szabolcs Madame Pompadur Mezõhegyesi Ménes S.
Della Donna Alíz Rasti Vértes-Lovas Sportegy.

B/3 fiatal lovas
Lázár Zoltán ifj. Afrodité Lázár és Fiai Kft
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK
Béni Lilla Athéné Kincsem Lovaspark SE
B/3 nyitott
Gyuricsek András Akarat Jáki Lovas Klub
Tóth Péter Niels Canton Lovas Klub
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit LCSE

B/4 ny
Krucsó Szabolcs Agropoint Balerina Mezõhegyesi Ménes S.
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK
Reischl Márton Gránit Vajtai Elit LCSE

2011. február 26. - DÍJUGRATÁS

B/0ny
Nemes Tibor Jerma Viktória Lovas Egy.
Ferenczi Zoltán Delon-B Kerkamenti Lovasegylet
Tornyos Fanni Lucky Kisbábolna LK

B/1a
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE
Szabó Luca Granella Endrõdy LK
Kovács Zsuzsa Tikkasztó Aida Siófoki Lovasegylet

B/1c
Bene Balázs Bento Univerzum Lk
Simpos Magyar Hont Kibo Szada SE
Páble Tamás Opera Csákvári LE

B/2ifi
Vincze Martina Alfonz Corotino Lovasegylet
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LK SE
Juhász Nikoletta Amigo Cs Kisbábolna LK

B/2ny
Varga Balázs Lola Kabóka Kft
Della Donna Alíz Rasti Vértes Lovas Sportegy.
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit

B/3 fiatal lovas
Tompa Richárd Nina Ricci Pákozdi SE
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi LK SE
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LK SE

B/3 nyitott
Majláth Csaba Zsákai Cassandra Zsákai Kft
Majláth Csaba Zsákai Cassina Zsákai Kft
Varga Balázs Nádor Kabóka Kft

B/4 ny
Majláth Csaba Zsákai Cassina Zsákai Kft
Krucsó Szabolcs Agropoint C. Mezõhegyesi Ménes
Vámos Valentina Corato Kunos Lovarda Kft

2011. február 4-6. - DÍJUGRATÁS

2011. február 4.

5 éves
Kárásdi Imre Agropoint Qirosa Agropoint Kft
Zárug Gyula Luca Pákozdi SE
Lukács Loránd Attimo Tisza Volán SC

B/1aM kezdõ lovasok,gyermek
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE
Juhász Ágota Lion King 3 Debreceni LA
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE

B/1c
Herczog Emil ifj. Fallada Herczog és Fiai Kft
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyei LSE
Zárug Gyula Bári Pákozdi SE

6éves minõsítõ
Márki Zoltán Chacco Boy V&S Lovasmajor
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér
Anton Martin Bauer Viper AUT

B/2 ifi
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LSE
Simon Claudia Gepárd Endrõdy LE
Kiss Lilla Baroness Debreceni LC

B/2 nyitott
Marton András Hajnal Airvent Lovas Club
Piroska Csaba Aranyhal Mezõhegyesi Ménesb.
Gubicza Anett Fakos Viki Perkáta SE

B/3 fiatal lovas
Tompa Richárd Nina Ricci Pákozdi SE
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi LSE
Béni Lilla Cewin Kincsem Lovaspark SE

B/3 nyitott
Piroska Zoltán Zsorzsett Mezõhegyesi Ménesb.
Mráz Tamás Maxim Mokka Prosper LK
Marton András Hajnal Airvent Lovas Club

A/1 nyitott
Grundtner Ákos Aranyos Lajta-Hanság Rt
Grundtner Gábor Cornet Lady Lajta-Hanság Rt.
Marton András PM Casino Airvent Lovas Club

A/2*
Técsy Attila Peron Nyíregyházi Fõisk. SE
Faluhelyi Ádám T.T.Amanda Baracskai LSE
Bogár István Lili Bogár Team

2011. február 5.

5 éves
Kárándi Imre Agropoint Qirosa Agropoint Kft
Füzér Gábor Quicktime Z Kiskunhalasi LTSE
Reischl Márton Coupido Vajtai Elit LCSE

B/1aM
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE
Szabó Luca Granella Endrõdy LE
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE

B/1c
Jakab Fanni Cilibri Fejérló 2000 Kft
Kálmán Zsófia Kata Rini Soóshegyi L
SC
Técsy Attila Flúgos Nyíregyházi Fõisk. SE

B/3 fiatal lovas
Béni Lilla Cewin Kincsem Lovaspark SE
Molnár Gréta Emlék
Magyar Póni Klub
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi LSE

B/3 nyitott
Marton András PM Fortuna Airvent LC
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Piroska Zoltán Akácvirág Mezõhegyesi Ménesb.

A/2*
Técsy Attila Peron Nyíregyházi Fõisk.
Rezgõ Zoltán Szertelen Díva Sport LK
Sopronyi András Rosi S Paula Prosper LK

6 éves
Técsi Attila Alfie Nyíregyházi Fõisk.
Sándor Balázs Hitit De Ganad Sándor Lovasfarm
Heibl Ánges Balerina Izsáki Sárfehér SE

B/2 ifi
Füzér Flóra Kolibri Kiskunhalasi LTSE
Lázár Zoltán ifj. Agrodité Lázár és Fiai Kft
Kiss Doris Királyka Porosz-K-Ló LSE

B/2 ny
Márki Zoltán
Chacco Boy V&S Lovasmajor
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit LCSE
Ordasi József Agropoint Al Capone "F" Fejérló 2000 Kft

2011. február 06.

6 éves lovak
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Fõisk.
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér SE
Szász Attila Emil Mezõhegyesi Ménesb.

B/2 ifi
Lázár Zoltán ifj. Afrodité Lázár és Fiai Kft
Bencze Zsófia Apolló Csaszni Lovasudvar
Csonka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar

B/2 nyitott
Della Donna Alíz Menthol Vértes Lovas Sport.
Piroska Csaba Aranyalma Mezõhegyesi Ménesb.
Aponyi Albert PM Chello Airvent LC

B/3 fiatal lovas
Béni Lilla Cewin Kincsem Lovaspark SE
Füzér Flóra Kolibri Kiskunhalasi LTSE
Jován Richárd jr. Vénusz Mezõhegyesi Ménesb.

B/3 nyitott
Lázár Zoltán ifj. Afrodité Lázár és Fiai Kft
Szász Attila Ferrana Mezõhegyesi Ménesb.
Piroska Csaba Aranyalma Mezõhegyesi Ménesb.

A/2 **
Heibl Ágnes Simply You Izsáki Sárfehér SE
Piroska Zoltán Zsorzsett Mezõhegyesi Ménesb.
Técsy Attila Peron Nyíregyházi Fõisk.

5 éves lovak
Füzér Gábor Jethro Kiskunhalasi LTSE
Füzér Gábor Quicktime Z Kiskunhalasi LTSE
Faluhelyi Ádám Cromwell Baracskai LSE

B/1aM kezdõ lovasok
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE
Stieber Sztella Kis Virág Innova-Agro LK
Tõke Cintia Dalma Pákozdi SE

B/c
Takács Andrea Dalton Da Silva Sárbogárdi LE
Bene Balázs Cash Univerzum LK
Bene Balázs Bento Univerzum LK

2011. január 8. - DÍJUGRATÁS

B/0 nyitott
Csuka Balázs Dolly M és Társa Kft
Técsy Attila Flugos Nyíregyházi Fõiskola
Técsy Attila Carthago-G Nyíregyházi Fõiskola

B/1a
Weinhardt Virág Bognár J-C. Kiskunhalasi LTSE
Csonka Zsófia Fakos-Florentin Csaszni Lovasudvar
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE

B/1c
Kormos Eszter Ozora Apacs Kentaur LSK
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lovasklub SE
Tompa Richárd Sandro Girl Pákozdi SE

B/2ifi
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport E.
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lovasklub SE
Csonka Zsófia Fakos-Florentin Csaszni Lovasudvar

B/2ny
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Fõiskola
Reischl Márton Latino Vajtai Elit LCSE
Páli Dávid Pacor G Széplak LSE

B/3 fiatal lovas
Béni Lilla Athéné Kincsem Lovaspark SE
Gubicza Aett Fakos Viki Perkáta SE
Tompa Richárd Nina Ricci Pákozdi SE

B/3 nyitott
Zárug Gyula Ghénia Pákozdi SE
Zárug Gyula O Conor Pákozdi SE
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Fõiskola

B/4ny
Técsy Attila Adél Nyíregyházi Fõiskola
Tompa Richárd Nina Ricci Pákozdi SE
Vámos Valentina Corato AUT

DÍJUGRATÁS 2010. december 18.

B/0 ny
Garami Zoltán Baroness Némethy B. Lovas K.
Rónay Antal Almanó VIP Lovas Klub
Rónay Antal Boleró VIP Lovas Klub

B/1a
Fekete György Ginus-Goldenburg Poligon Lovas Klub
Csonka Zsófia Kalandor Csaszni Lvoasudvar
Reisz Panna Camaró Steel Fire Team SE

B/1c
Rónay Antal Almaó VIP LK
Técsy Attila Don Juan-G Nyíregyházi Fõiskola SE
Marx Eszter Niké Mohácsi Torna Egylet

B/2ifi
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi Lovasklub SE
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub SE

B/2ny
Técsy Attila Don Juan-G Nyíregyházi Fõiskola SE
Bujtor Roland Ford Fairlane Pro Equus Lovas Klub
Reischl Márton Combrio Vajtai Elit LCSE

B/3ny
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.
Tóth Márk Nimród Kunos Lovarda Kft
Tóth Márk Valle De Les C. Kunos Lovarda Kft

B/4ny
Bogár István Lili Bogár Team
Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehér SE
Técsy Attila Adél Nyíregyházi Fõiskola SE

DÍJUGRATÁS - 2010. november 20.

B/0 nyitott
Endrõdí Attila Lamons Calidel Endrõdy LE
Fullér Katalin Koheilan Kongó Simonpuszta LSE
Kelemen Szabolcs Acorina Herczog és Fiai Kft

B/1a
Fekete György Ginus-Gondenburg Poligon Lovas Klub
Kuklis Alexandra Lavina Csömöri LTKE
Csikós Kinga Berlioz Válaszutak LSK

B/1c
Vági Nándor Melanie Pápateszéri SE
Tompa Richárd Sandro Girl Pákozdi SE
Maszlag Ilona Lady Cardina Soóshegyi LSE

B/2ifi
Vincze Martina Szammy Boy Corotino LE
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LSE
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi LSE

B/2nyitott
Krucsó Szabolcs Madam Pompadur Mezõhegyesi LK
Leitner Gábor Csöpi Lovasakadémia SC
Vági Nándor Melanie Pápateszári SE

B/3 fiatal lovas
Vincze Martina Szammy Boy Corotino LE
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK
Bagyánszky Gabriella Cesanne Prosper LK

B/3 nyitott
Krucsó Szabolcs Agropoint Balerina Mezõhegyesi LK
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft
Krucsó Szabolcs Agropoint Kaland Mezõhegyesi LK

B/4 nyitott
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Herczog Emil Reflex Herczog és Fiai Kft
Krucsó Szabolcs Agropoint Caland Mezõhegyesi LK

DÍJUGRATÁS - 2010. november 5-7.

November 5.

B/0nyitott fedeles
Czira Orsolya Csenkesz Struhács Farm SE
Fodor Viktória Bitang Izsáki Sárfehér SE
Erdei Zsolt Gidran Milton GMF SE

5 éves lovak minõsítõ
Majláth Csaba Zsákai Napsugár Zsákai Kft
Piroska Zoltán Cicero Mezõhegyesi Ménesb.
Zárug Gyula Khán Pákozdi SE

B/1aM kezdõ lovasok
Baumann Bori Kelén Prosper LK
Fekete György Ginus-Gondenburg Poligon Lovas Klub
Csomka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar

B/1c
Buzás Frizsina Keoma Badacsony Lovas SC
Németh Krisztina All In Mátyás és Fiai Kft
Herczog Emil Rámenõs Herczog és Fiai Kft.

6 éve lovak minõsítõ
Krucsó Szabolcs Emil Mezõhegyesi Ménes
Herczog Emil Rámenõs Herczog és Fiai Kft
Szász Attila Cassuci Mezõhegyesi Ménes

B/2 ifi
Cserni Panni Zsuzsanna Alfa Szolnoki Lovas Klub
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.

B/2 nyitott minõsítõ
Heibl Ágnes Sheriff Izsáki Sárfehér SE
Gubicza Anett Fakos Viki Perkáta SE
Piroska Csaba Aranyalma Mezõhegyesi Ménesbirtok

B/3nyitott minõsítõ
Tóth Péter Kalandor Canton Lovas Klub
Máyer Zoltán Deli Soóshegyi Lovasklub
Maszlag Ilona Charneval Soóshegyi Lovasklub

B/3 fiatal lovas
Cserni Panni Zsuzsanna Alfa Szolnoki Lovas Klub
Cserni Panni Zsuzsanna Illúzió Szolnoki Lovas Klub
Derda Lilla Kaland Nord-Ost Truck Kft

A/1 utánpótlás lovak fedeles minõsítõ
Sdzotyori Nagy Kristóf Carlo Prospe LK
Hideg Imre Quatro Csákvári LE
Fekete Patricia Zuhatag Szentiváni Lovasudvar

A/2* felnõtt lovasok fedeles minõsítõ
Cser Attila Zenõbia Canton Lovas Klub
Szász Attila Vénusz Mezõhegyesi Ménes
Szász Attila Carlo Mezõhegyesi Ménes

november 6.

5 éves
Jován Richárd Cornelius Mezõhegyesi Ménesbirtok
Maszlag Ilona Lady Cardina Soóshegyi Lovas Klub
Jován Richárd Citadella Mezõhegyesi Ménesbirtok

B/1a M
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Csonka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar
Bencze Zsófia Reno Csaszni Lovasudvar

B/1c
Herczog Zsolt Candilla Herczog és Fiai Kft
Eregvári Attila Táltos Hubertus LK
Csuka Balázs Dáma M és Társa Kft

B/3nyM nyitott
Maszlag Ilona Charneval Soóshegyi Lovas Klub
Piroska Csaba Aranyhal Mezõhegyesi Ménesbirtok
Wingrave James Varázs Agropoint Kft

B/3 fiatal lovas
Kelemen Zita Gizi Orgoványi Lovas Klub
Bencze Bernadett Quickstep Csaszni Lovasudvar
Bagyánszky Gabriella Cesanne Prosper LK

A/1
Maszlag Ilona Charneval Soóshegyi LK
Krucsó Szabolcs A. Casparov Mezõhegyesi Ménesbirtok
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft

A/2*
Krucsó Szabolcs A. Casparov Mezõhegyesi Ménesbirtok
Szász Attila Vénusz Mezõhegyesi Ménesbirtok
Herczeg Csaba Cannavaro Aranyági LK

6 éves
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Fõiskola
Mráz Tamás No Name Prosper LK
Budavári Anikó Casines Testõr-Audit Kft

B/2 ifi
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport
Jován Richárd j. Bálvány Mezõhegyesi Ménesbirtok
Csonka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar

B/2nyM
Füri Milán Ikon Kings Gold Lovas SE
Heibl Ágnes Rádiháza Avon Izsáki Sárfehér SE
Ordasi Jószef A. Al Capone Fejérló 2000 Kft


november 7.

6 éves
Cser Attila London Canton Lovas Klub
Piroska Zoltán Billa Mezõhegyesi Ménesbirtok
Kárándi Imre A. Cosmos Agropoint Kft.

B/2 ifi
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport
Almási Barbara Seriff Airvent Lovas Club

B/2nyM
Piroska Csaba Aranyalma Mezõhegyesi Ménesbirtok
Heibl Ágnes Rádiháza Avon Izsáki Sárfehér SE
Zárug Gyula Griffendel Pákozdi LK

B/2nyM
Piroska Csaba Aranyalma Mezõhegyesi Ménesbirtok
Heibl Ágnes Rádiháza Avon Izsáki Sárfehár SE
Zárug Gyula Griffendel Pákozdi LK

B/3nyM
Herczog Emil Shandor Herczo és Fiai Kft
Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehár SE
Técsy Attila Alfie Nyíregyházi Fõiskola SE

B/3fiatal lovas
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport
Karádi Kamilla Huncut Alsónémedi Amadeus LSK
Almási Barbara Havran Airvent Lovas Club

A/1nyM
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Szotyori Nagy Kristóf Carlo Prosper LK
Mráz Tamás Maxim Mokka Prosper LK

A/2**
Szász Attila Carlo Mezõhegyesi Ménesbirtok
Szász Attila Vénusz Mezõhegyesi Ménesbirtok
Krucsó Szabolcs A. Casparov Mezõhegyesi Ménesbirtok

5éves
Füzér Gábor Quicktime Z Kiskunhalasi LTSE
Zárug Gyula Khán Pákozdi SE
Füzér Gábor Jethro Kiskunhalasi LTSE

B/1aM
Baumann Bori Kelén Prosper LK
Lédeczi Lili Génia Pákozdi SE
Dallos Andrea Sári Seregélyesi Lovas Club

B/1c
Németh Bianka Liza Prosper LK
Tompa Richárd Sandro Girl Pákozdi SE
Kádár Attila Carol P.H. Pellett Hungary Kft

DÍJUGRATÁS - 2010. október 30.

C/0
Bencze Zsófia Apolló Csaszni Lovasudvar
Csonka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar
Bencze Bernadett Quickstep Csaszni Lovasudvar

C/1 nyitott
Néth Tibor Fatima Simontornyai TC
Krucsó Szabolcs Sellõ Mezõhegyesi Ménes
Hallósy Péter Virradat Sárosdi Lovas Egylet

C/2 nyitott
Krucsó Szabolcs Ginger Mezõhegyesi Ménes
Németh Krisztina All In Mágyás és Fiai Kft
Krucsó Szabolcs Sellõ Mezõhegyesi Ménes

C/2 ifjúsági
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi Lovasklub
Keresztesi Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.

C/3 nyitott
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Krucsó Szabolcs Agropoint Balerina Mezõhegyesi Ménes
Sávai Rita Stefani Gödöllõi Lovas SE

C/3 ifjúsági
Bagyánszky Gabriella Cesanne Prosper LK
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK

Fokozatos nehézségû
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Varga Balázs Vágyálom Kabóka Kft
Király Klaudia Heléna Kings Gold Lovas SE


SZABADTÉRI VERSENYEK

Megyei bajnokok 2010.

B/1a kezdõ lovas              Huszti Dóra
                                            Dallos Andrea
                                            Montskó Petra

B/2 ifjúsági                        Tóth Márk
                                            Gál Stefánia
                                            Rosta Renáta

Felnõtt                                Király Klaudia
                                            Herczog Zsolt
                                            Herczog Emil

Csapat:                               Herczog Emil, Herczog Zsolt
                                             Keresztesi Helga, Rosta Renáta

DÍJUGRATÁS - MEGYEI DÖNTÕ 2010. szeptember 25.

B/0 nyitott
Hell Zsófia Alice Ördöglovas SE
Hallósy Péter Virgonc Sárosdi Lovas Egylet
Papp Eszter Szamóca Völgység Lovas Egyesület

B/1a stílusverseny kezdõ lovasok
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Nagy Attila Csalogány Völgység Lovas Egyesület
Csikós Kinga Berlioz Válaszutak Lovas Sport Klub

B/1c nyitott
Papp Eszter Szamóca Völgység Lovas Egyesület
Varga Balázs Lola Kabóka Kft.
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lvoasklub SE

B/2 ifjúsági
Horváth Kíra Undercover A. Bosi LC
Németh Bettina Sentinel Kinizsi LK
Füzér Flóra Or Et Rouge Kiskunhalasi LTSC

B/2 nyitott
Varga Balázs Lola Kabóka Kft.
Della Donna Alíz Menthol Vértes-Lovas Sportegyesület
Hurme Satu Bright Eyes Sziget SE

B/3 ifjúsági
Bényei Anna Zsófai Jeffy Soóshegyi Lovasklub SE
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Tóth Márk Zafír Kunos Lovarda Kft

B/3 nyitott
Della Donna Alíz Rasti Vértes-Lovas Sportegyesület
Weisengruber János Carter Corotino Lovassport Egyesület
Zámbó Csilla Melinda Madeira Kunos Lovarda Kft.

B/4 nyitott felnõtt
Varga Balázs Carmen Kabóka Kft.
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft.
Bogár István Lili Bogár Team LKSE

DÍJUGRATÁS 2010. AUGUSZTUS 28.

B/0 nyitott
Jónás Melinda  Zóna Bábolna SE
Huszti Dóra Egyke Sárosdi LK
Major Tamás Matrix Equina LSE

B/1a stílusverseny kezdõ lovasok
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Blaskó Eszter Salamon Kis-Cserhát SE
Horváth Laura Astor Kinizsi LK

B/1c nyitott
Kiss Cintia Speedy Fehér Mén 2008 Kft
Stieber Sztella Lucky Boy-H Innova-Agro Kft
Tóth Márk Szerény Kunos Lovarda Kft

B/2 ifjúsági
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Kelemen Zita Gizi Orgoványi Lovas kLub
Tóth Márk Zafír Kunos Lovarda Kft

B/2 nyitott
Della Donna Alíz Menthol Oroszlányi LSE
Lang István Bokréta Canton Lovas Klub
Szabó Zsolt Viszlát Mezõfalvi Lovasegylet

B/3 ifjúsági
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK
Bagyánszky Gabriella Cesanne Prosper LK
Stetzl Matthias Sai Pan Z Sándor Lovasfarm Kft

B/3 nyitott
Benöcz Tamás Spury Mátyás és Fiai Kft
Juhász Judit Costano Orfüi Lovas Klub
Herzog Zsolt Canti Herczog és Fiai Kft

B/4 nyitott
Király Klaudia Helána Kings Gold Lovas SE
Bagyánszky Gabriella Bétó Prosper LK
Herczog Zsolt Canti Herczog és Fiai Kft

DÍJUGRATÁS - 2010. július 24.

B/0 nyitott
Menyhárt Ildikó Karrier Ördöglovas SE
Nagy Sándor Bognár T. Halasi LK
Miklós Eszter Amanda Nagybajcsi Lovas K.

B/1a stílusverseny kezdõ lovasok
Lehel Flóra Apollónia Völgység Lovas Egyesület
Németh Georgina Azurea Kinizsi LK
Fekete György Gunus-goldenburg Poligon Lovas Klub

B/1c nyitott
Nagy Sándor Bognár Tombola Halasi LK
Tóth Márk Szerény Kunos Lovarda Kft
Nagy Viktória Gino Kisbábolna LK

B/2 ifjúsági
Pongrácz H. Viktória Shakira Némethy B. Lovas K.
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LK SE
Keresztes Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.

B/2 nyitott
Lang István Bokréta Canton Lovas Klub
Herczog Zsolt Rím Herczog és Fiai Kft
Zsoldos Attila Colonel Sárbogárdi LE

B/3 ifjúsági
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.
Keresztes Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.
Bényei Anna Zsófia Charneval Soóshegyi Lovasklub SE

B/3 nyitott
Herczog Zsolt Canti Herczog és Fiai Kft
Maszlag Ilona Cigolimo Soóshegyi LK
Ferenczi Zoltán F Lexus Kerkamenti Lovasegylet

B/4 nyitott
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.
Herczog Zsolt Canti Herczog és Fiai Kft
Hideg Imre Karát Csákvári LE


DÍJUGRATÁS - 2010. május 8.

B/0
Sebõk János I-A. Carrasco Innova-Agro LK
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft
Nagy Eszter Baronesz Innova-Agro LK

B/1 s stílusv. kezdõ lovasok
Stieber Sztella Kis Virág Innova-Agro LK
Fekete György Ginus-Goldenburg Poligon Lovas Klub
Domján Petra Grand Mátyás és Fiai Kft

B/1c nyitott
Hallósy Péter Viktória Sárosdi Lovas Egylet
Sebõk János Cadania Innova-Agro LK
Stieber Roland Cary Innova-Agro LK

B/2 ifjúsági
Füzér Flóra Lola Kiskunhalasi LTSE
Knóder Hernietta Sportina Naomi Simonpuszta
Szabó Luca Granella Endrõdy LE

B/2 nyitott
Sebõk János Innova Agro Canuto Innova-Agro LK
Sebõk János Cadania Innova-Agro LK
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér SE

B/3 ifjúsági
Füzér Flóra Lola Kiskunhalasi LTSE
Nevelits Laura King Prosper LK
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi LKSE

B/3 nyitott
Benöcz Tamás Spury Mátyás és Fiai Kft
Füzér Gábor Lord Kiskunhalasi LTSE
Sárfy Gábor Cili Örkénypusztai LSE

B/4 nyitott
Király Klaudia Heléna Kings Gold Lovas SE
Zárug Gyula Szirám Pákozdi SE
Schneider Márton Céda Taszári Vital LSC

KUNOS LOVARDA - TÉLI FEDELES VERSENY

DÍJUGRATÁS 2010. február 20-21.

2010. február 20.

F/1 5 éves lovak minõsítõ vrsz.
Herczog Zsolt Rím Herczog és Fiai Kft.
Füzér Gábor Lola Kiskunhalasi LTSE
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér SE

F/1 gyermek, kezdõ lovas stílus
Füzér Flóra Kornélió Kiskunhalasi LTSE
Kelemen Zita Gizi Orgoványi Lovas Klub
Csonka Zsófia Gara Csaszni Lovasudvar

F/1 nyitott
Tilly Dóra Emma Anonymus Határõr Dózsa SE
Csuka Balázs Lidérc Timpex Kft
Kalmár Zsófia Kata Rini Soóshegyi Lovasklub SE

F/2 6 éves lovak minõsítõ vrsz.
Varga Balázs Csengõ Kabóka Kft
Jován Richárd Prinz Junior Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft
Jován Richárd Margaréta Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft

F/2 ifjúsági stílus
Stetzl Matthias Roncalli Hubertus LK
Szladek Máté Toll Aristo Debreceni LA
Jován Richárd jr. Apolló Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft

F/2 nyitott
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub SE
Egervári Orsolya Quaestor Cassius Hubertus LK
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di Felicita Prosper LK

F/3 fiatal lovas
Tóth Péter Niels Canton Lovas kLub
Tompa Richárd Nina Ricci Bálint 2001 Kft LK
Fábián Hanna Cassandra Fábián Team Lovas SE

F/3 nyitott
Rajnai Csilla Grafit Simonpuszta Lvoas SE
Piroska Zoltán Zsorzsett Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft
Tóth Márk Suaheli 003 Kunos Lovarda Kft

F/4 nyitott
Fekete Tamás Gréta Csilló Lovasiskola
Csilló Balázs Gressi Csilló Lovasiskola
Jován Richárd Zafira Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft

F/5 Felnõtt
Heibl Ágnes Simply You Izsáki Sárfehér SE
Fodor Gábor Deukavallo K. Equirria Lovasklub
Szász Attila Vénusz Mezõhegyesi Ménes SE


2010. február 21.

F/1 5 éves
Ferenczi Zoltán F Lexus Kerkamenti Lovasegylet
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér SE
Cser Attila Colombo Canton Lovas Klub

F/1 gyermek, kezdõ lovas
Kelemen Zita Kobra Orgoványi Lovas Klub
Kiss Lilla Baronessz T Debreceni LA
Kelemen Zita Gizi Orgoványi Lovas Klub

F/1 nyitott
Kiss Zsófia Géniusz Kisbábolna LK
Gilián Aranka Babér Gilian Zrt.
Keresztesi Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.

F/2 6 éves
Jován Richárd Prinz Junior Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft
Cser Attila Korona Canton Lovas Klub
Cser Attila Las-Zeo Canton Lovas Klub

F/2 ifjúsági
Hajdú Dóra Kedves Aranyági LK
Fábián Hanna Cassandra Fábián Team Lovas SE
Kiss Lilla Baronessz T Debreceni LA

F/2 nyitott
Lukács Lóránd Velcome Verona Tisza Volán SC
Tóth Márk Suaheli 003 Kunos Lovarda Kft.
Szász Attila Borostyán Mezõhegyesi Ménes SE

F/3 fiatal lovas
Fábián Vanda Francie Fábián Team Lovas SE
Szegedi Adrienn L-Chamonix Debreceni LA
Danicsek Zsófia Kaszandra Simontornyai TC

F/3 nyitott
Egervári Attila Apolló Hubertus LK
Jován Richárd Prinz Junior Mezõhegyesi Ménesbirtok Kft
Kristóf Veronika Pazarló Pécsi Lovasklub Kft.

F/4 nyitott
Zárug Gyula Nina Ricci Pákozdi SE
Mráz Tamás 4471 Maxim Mokka Prosper LK
Szegedi Adrienn Charmen Debreceni LA

F/5 felnõtt
Szász Attila Vénusz Mezõhegyesi Ménes SE
Jován Richárd Vajk Mezõhegyesi Ménebirtok Kft
Piroska Zoltán Zsorzsett Mezõhegyesi Ménebirtok Kft

2010. február 6. - DÍJUGRATÁS

C/0
Madarasi Anna Amigo CS Budapesti Lovas Klub
Krucsó Szabolcs Anna Mezõhegyesi Ménes
Caroline Fridrich Countess of R. AUT

C/1
Krucsó Szabolcs Anna Mezõhegyesi Ménes
Keresztesi Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.
Madarasi Anna Amigo CS Budapesti Lovas Klub

C/2 ifjúsági
Molnár Gréta Emlék Magyar Póni Klub
Keresztesi Helga Carmen Corotino Lovassport Egy.
Danicsek Zsófia Kaszandra Simontornyai TC

C/2 nyitott
Krucsó Szabolcs Agropoint Céda Mezõhegyesi Ménes
Tóth Márk Janico Kunos Lovarda Kft
Lang István Ginus-Goldenburg Canton Lovas Klub

C/3
Krucsó Szabolcs Gavallér Mezõhegyesi Ménes
Zárug Gyula Félix Pákozdi SE
Mráz Tamás Mimi Prosper LK

C/4
Krucsó Szabolcs Gavallér Mezõhegyesi Ménes
Wingrave James Agropoint Califa Agropoint Kft
Zárug Gyula Félix Pákozdi SE


KUNOS LOVARDA KFT. 2010. JANUÁR 23-24. - DÍJUGRATÁS

Január 23.

F/1 5 éves lovak minõsítõ vrsz.
Heibl Ágnes Balerinka Izsáki Sárfehér SE
Varga Balázs Charlie Kabóka Kft.
Zárug Gyula Carina Pákozdi SE

F/1 gyermek minõsítõ, kezdõ lovas stílusverseny
Halasi Olivia Valentína Lovasakadémia SC
Kiss Lilla Athos Debreceni LA KHT
Stetzl Matthias Roncalli Hubertus LK

F/1 nyitott
Kiss Zsófia Géniusz Kisbábolna LK
Kornyis Lilla Diegó Határõr Dózsa SE
Milesz Eszter Mondine Kishortobágy SE

F/2 6 éves lovak minõsítõ vrsz.
Hegedûs Zoltán Alkony Gödi Sport Egyesület
Kovács Zoltán Fanni Bellandor Lovas Klub
Számel Ildikó Houdini Agropoint Kft.

F/2 ifjúsági stílus
Bényei Anna Zsófia Jeffy Soóshegyi Lovasklub SE
Halasi Olivia Valentina Lovasakadémia SC
Ujvári Barbara Thália Prosper LK

F/2 nyitott
Egervári Attila Fione Hubertus LK
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima De F. Prosper LK
Herczog Emil ifj. Shandor Herczog és Fiai Kft

F/3 fiatal lovas
Tompa Richárd Nina Ricci Bálint 2001 Kft. LK
Szegedi Adrienn L-Chamonix Debreceni LA KHT
Tóth Márk Janico Kunos Lovarda Kft.

F/3 nyitott
Mráz Tamás Mimi Prosper LK
Parragh Alexandra Baroness 290 Bellandor Lovas Klub
Sós Attila Quinta Halasi LK

F/4 nyitott (7 éves lovak)
Fekete Tamás Gréta Csilló Lovasiskola
Heibl Ágnes Simply You Izsáki Sárfehér SE
Zárug Gyula Szirám Pákozdi SE

F/5 felnõtt minõsítõ
Füzér Gábor Charly Brown Kiskunhalasi LTSE
Zárug Gyula Szirám Pákozdi SE
Heibl Ágnes Simply You Izsáki Sárfehér SE

Január 24.

F/1 5 éves lovak minõsítõ vrsz.
Zárug Gyula Carina Pákozdi SE
Heibl Ágnes Balerina Izsáki Sárfehér SE
Ferenczi Zoltán F Lexus Kerkamenti Lovasegylet

F/1 gyermek
Kiss Lilla Athos Debreceni LA KHT
Kiss Lilla Baronessz T Debreceni LA KHT
Ekli Flóra Sára Nimfa Debreceni LA KHT

F/2 6 éves lovak
Herczeg Csaba Pascal Aranyági LK
Számel Ildikó Houdini Agropoint Kft.
Varga Balázs Csengõ Kabóka Kft.

F/2 ifjúsági
Szegedi Adrienn L-Chamonix Debreceni LA KHT
Tóth Márk Suaneli 003 Kunos Lovarda Kft.
Kiss Lilla Baronessz T Debreceni LA KHT

F/2 nyitott
Ferencz Zoltán F Lexus Kerkamenti Lovasegylet
Király Cintia King Gold Olympia Kings Gold Lovas SE
Szabó Attila Zengõ Equirria Lovasklub

F/3 fiatal lovas
Egervári Orsolya Quaestor C. Hubertus LK
Pósa Boglárka Dorka Equidom Lovas Klub
Danicsek Zsófia Kaszandra Simontornyai TC

F/3 nyititt
Mráz Tamás Mimi Prosper LK
Szotyori Nagy Kristóf Lacrima Di F. Prosper LK
Kiss József Mamut Szinesei LSE

F/4 nyitott
Zárug Gyula O Conor Pákozdi SE
Maszlag Ilona Charneval Soóshegyi Lovasklub SE
Mráz Tamás Kumano Prosper LK


KUNOS LOVARDA KFT. - DÍJUGRATÁS 2010. január 09.

C/0
Zárug Gyula Ginis Pákozdi SE
Herczog Zsolt Rím Herczog és Fiai Kft
Varga Viktória Chokito Kabóka Kft.

C/1
Tibor Attila Isztambul Kunos Lovarda Kft
Gubicza Anett Vénusz Perkáta SE
Bencze Bernadett Quickstep Csaszni Lovasudvar

C/2 ifjúsági
Király Cintia King Gold Olympia Kings Gold Lovas SE
Danicsek Zsófia Kaszandra Simontornyai TC
Vincze Martina Szammy Boy Corotino Lovassport Egy.

C/2 nyitott
Tóth Márk Janico Kunos Lovarda Kft
Herczog Emil Shandor Herczog és Fiai Kft
Zárug Gyula Carina Pákozdi SE

C/3 nyitott
Zárug Gyula O Conor Pákozdi SE
Mráz Tamás Merkur Prosper LK
Zárug Gyula Félix Pákozdi SE

C/4 nyitott
Cser Attila Zenóbia Canton Lovas Klub
Mráz Tamás Rakéta Remény Prosper Lk
Devecseri Krisztián Premier Vasi Vágta LSE

Korábbi évek hírarchívuma
2009 2008 2007 2006